Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.10.2017 19:47
Night In The Woods: Weird Autumn Edition trafi na PS4
184V

Night In The Woods: Weird Autumn Edition trafi na PS4

Night In The Woods: Weird Autumn Edition powróci w grudniu. Fani mogą liczyć na darmową aktualizację, a nowi gracze otrzymają idealną okazję, aby zapoznać się z tą klimatyczną i nietypową grą.

Night In The Woods: Weird Autumn Edition to rozbudowana wersja kultowej już gry niezależnej. Świetnie napisana fabuła i niekonwencjonalne podejście do narracji przełożyło się na tytuł, który szybko zjednał sobie całą rzeszę fanów. Historia tej niepozornej perełki przedstawia losy kotki Mae. Cierpi ona na depresję i po rzuceniu studiów postanowiła wrócić do swojego rodzinnego miasta, aby odnowić kontakty z przyjaciółmi.

Night in the Woods - kocia depresja na zwiastunie premierowym

Night In The Woods: Weird Autumn Edition eksponuje więc tematykę dorastania i przemijania oraz w humorystyczny sposób porusza bardzo trudne tematy. Pod względem rozgrywki to prosta platformówka z elementami przygodówki i sporą ilością dialogów. Zapowiedziana edycja ma być czymś w stylu wersji reżyserskiej. Możemy liczyć na rozbudowaną fabułę, nowe wątki i parę innych nowości. Wszystko to w formie darmowej aktualizacji dla osób, które zakupiły podstawową wersję gry.

Twórcy chwalą się, że będzie to świetna okazja, aby po raz pierwszy zapoznać się z ich grą albo wrócić do ponownego ukończenia pozycji. Premiera nastąpi 13 grudnia.

Źródło: Twitter (Night In The Woods)

Tagi: Infinite Fall Night In The Woods: Weird Autumn Edition playstation 4 wideo

Nie przegap