Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 18:31
Invector od Avicii wreszcie z rozgrywką
244V

Invector od Avicii wreszcie z rozgrywką

Invector zostało zapowiedziane dwa lata temu na konferencji w trakcie Paris Games Week jako... Vector. Produkcja nad którą trzyma piecze Avicii, po długim czasie wychodzi z ukrycia i pokazuje, jak wyglądać będzie rozgrywka w tej muzyczno-rytmicznej produkcji.

Gdy Avicii zapowiadał dwa lata temu swój pierwszy projekt growy, tytuł nosił nazwę Vector. Po dwóch latach, gra wraca już jako Invector i wreszcie zobaczyliśmy (a także posłuchaliśmy) jaki pomysł na grę ma ten znany DJ i producent muzyczny. Jeśli po zobaczeniu poniższego materiału nasuną wam się skojarzenia z Amplitude, to.. dobrze.

Invector zaoferuje nam możliwość gry samemu lub w cztery osoby. Całość będzie niczym innym jak muzyczno-rytmiczną grą w której kompozycje i remiksy stworzy właśnie Avicii. Więc powinniśmy o ten aspekt być raczej spokojny, bo próbka muzyki w zwiastunie nie jest zła. Graficznie tytuł także wygląda wyjątkowo dobrze, an a PS4 Pro wesprze 4K co przy takiej kolorystyce i z takimi efektami - na pewno zrobi wrażenie na TV z technologią HDR.

Invector - oficjalny zwiastun gry

 

Tagi: Hello There AB invector pgw 2017 playstation 4 wideo