Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 18:01
Onrush - duchowy spadkobierca Motorstorma trafi na PS4
704V

Onrush - duchowy spadkobierca Motorstorma trafi na PS4

Onrush to nowa produkcja studia Codemasters nad która pracują osoby mające wcześniej na koncie serię Motorstorm. I to widać po zwiastunie, który został nam pokazany. Duże prędkości, walka o każdy milimetr toru i skoki na kilkadziesiąt metrów.

Codemasters postanowiło skorzystać z doświadczenia byłych pracowników Evolution, których zatrudniono i pozwolono im stworzyć coś,co można praktycznie nazwać duchowym spadkobiercą Motorstorma z domieszką Trackmanii oraz szczyptą Burnouta. Brzmi interesująco? I tak właśnie wygląda na pierwszym materiale z gry.

Onrush ma połączyć z sobą najważniejsze elementy tych gier i zaoferować typowo arkejdowe podejście do wyścigów, nie ograniczając gracza z góry zaprogramowanymi trasami. Deweloperzy zachęcając by czynić wręcz przeciwnie i jeździć po swojemu, współpracując z innymi, demolując pozostałych. Oczywiście nie byłoby takich gier bez turbo w pojazdach, rozwalających się wraków, dynamicznej i dającej powera muzyki.

Onrush - oficjalny zwiastun gry

Premierą gry Codesmasters ustaliło na 2018 rok. Poza zwiastunem, który możecie zobaczyć powyżej, przygotowano także kilka zrzutów, które możecie włączyć z galerii dostępnej niżej.

Tagi: Codemasters Software onrush pgw 2017 playstation 4 wideo