Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.10.2017 20:00
The Last of Us 2 na klimatycznym zwiastunie pełnym przemocy!
2863V

The Last of Us 2 na klimatycznym zwiastunie pełnym przemocy!

The Last of Us 2 wychodzi coraz bardziej z cienia i otrzymało nowy zwiastun. Wygląd na to, że opowieść nie skupi się wyłącznie na Joelu i Ellie, bo gwiazdami nowego materiału są nieznani dotąd bohaterowie. Macie pomysły na temat ich roli w opowieści?

The Last of Us: Part II zostało zapowiedziane rok temu. Nadarzyła się więc idealna okazja, aby w końcu zaprezentować nowe wideo. Nie uświadczymy na nim wyczekiwanej przez wszystkich rozgrywki, ale może się ono pochwalić niezwykle brutalnym charakterem i klimatem. Kolejny raz jesteśmy świadkami, że w tym okrutnym świecie to niekoniecznie potwory są największym wrogiem człowieka.

The Last of Us 2 w 2019 roku? Kompozytor mógł ujawnić przybliżoną datę premiery

Materiał nie przedstawia Ellie ani Joela. Zamiast tego możemy zobaczyć nowych bohaterów, którzy odegrają jakąś rolę w historii. Twórcy z Naughty Dog są podekscytowani na temat tego, jakie teorie wymyślą fani odnośnie udziału nowych postaci w nadchodzącej opowieści. Trzeba tutaj dodać, że studio nie patyczkuje się z ugrzecznieniem swojej gry. Zwiastun jest bardzo brutalny i przesiąknięty krwią. Świat The Last of Us to w końcu miejsce, gdzie śmierć czai się na każdym kroku.

Graficznie mamy do czynienia z małym arcydziełem. Studio nabrało doświadczenia podczas prac nad Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Możemy być pewni, że nie pójdzie ono na marne i The Last of Us: Part II będzie kolejnym wyznacznikiem oprawy wizualnej. Dalej jednak nie poznaliśmy daty premiery. Trudno jednak oczekiwać, aby ta nastąpiła wcześniej niż końcówka 2018 roku. W galerii znajdziecie nowe zrzuty przedstawiające ujawnionych bohaterów.

The Last of Us: Part II - zwiastun PGW 2017

Potwierdzono też gościnny występ aktorki Emily Swallow

Tagi:

Nie przegap