Daniel Stroński Daniel Stroński 30.10.2017 17:34
Spider-Man od Insomniac na zwiastunie fabularnym!
1052V

Spider-Man od Insomniac na zwiastunie fabularnym!

Spider-Man od Insomniac Games w końcu pokazało się na nowym zwiastunie, a w nim Peter Parker bez maski i jego codzienne życie.

Spider-Man otworzył segment konferencji Sony podczas tegorocznego PGW 2017, przedstawiając zwiastun fabularny. Jesteście ciekawi, co słychać w codziennym życiu Petera Parkera, gdy rozpoczynają się wydarzenia z gry? Nie otrzymaliśmy niczego w kwestii rozgrywki, ale w końcu za każdą maską ukrywa się człowiek, a historie ze Spider-Manem to jedne z najbardziej "ludzkich" i przyziemnych opowieści spośród wszystkich superbohaterów.

Jeśli szukacie rozgrywki, znajdziecie ją tutaj - z naszą analizą pokazanych fragmentów!

Czego dowiedzieliśmy się ze zwiastuna? Historię zaczniemy od posadzenia Kingpina za kratkami. Spider-Man ma już jakiś tam staż, a miasto w końcu stało się bezpieczne. To czas, by zająć się życiem Petera Parkera - ale to nie wygląda zbyt różowo. Widać bliski kontakt z Mary Jane (pracującej dla Daily Bugle), lecz nasz bohater zalega z czynszem, czyli wyniósł się od ciotki May. Tą widzimy zresztą w miejscu przypominającym stołówkę dla bezdomnych, gdzie najprawdopodobniej pracuje pod Martinem Li. Jest on o tyle istotną postacią, że jego alter ego, o którym nie zdaje sobie sprawy, jest antagonista gry Mr Negative.

Spider-Man - zwiastun z PGW 2017

Istotną informacją jest też to, że Peter zna Milesa (który w świecie Marvela jest drugim Spider-Manem w czarnym stroju), chociaż w świecie Ultimate, z którego pochodzi młodszy chłopak, ci nigdy się nie poznali. Oczywiście Insomniac opowiada własną, oryginalną historię, więc cieszy, że odchodzą od tego, co znamy w komiksów. Oprócz tego widzimy także Osborne'a startującego na stanowisko burmistrza oraz krótki urywek walki z Shockerem w miejscu przypominającym skarbiec banku. Jest jeszcze jeden smaczek - gdy Peter stoi w kostiumie w swoim mieszkaniu, na ścianie widać plakat walki wrestlingowej, gdzie brał udział jako The Spider.

Premiera zaplanowana została na przyszły rok.

Tagi: Insomniac Games pgw 2017 Sony Interactive Entertainment spider-man wideo

Nie przegap