Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 20:05
Monster Hunter World - beta już w grudniu. Zagramy też Aloy
743V

Monster Hunter World - beta już w grudniu. Zagramy też Aloy

Monster Hunter World będziemy mogli sprawdzić już za lekko ponad miesiąc. Capcom zapowiedział, że posiadacze PS4 otrzymają ekskluzywny dostęp do otwartej bety gry. Dodatkowo, w grze będziemy mogli zagrać Aloy z Horizon Zero Dawn.

Styczniowa premiera Monster Hunter World wyczekiwana jest przez coraz większą grupę graczy. Capcom nowym materiałem wideo pokazanym na konferencji Sony jeszcze bardziej podgrzało temperaturę wokół gry. Kooperacyjna (ale z opcją gry samemu!) przygoda w świecie opanowanym przez ogromne stwory doczeka się także małego cross-overu z Horizon Zero Dawn.

Monster Hunter World pojawi się w polskiej wersji językowej

Aloy pojawi się w grze Capcomu. Co będziemy musieli zrobić by zagrać rudowłosą heroiną? Capcom przygotuje specjalne wydarzenie, dostępne krótko po debiucie Monster Hunter World. Za jego zaliczenie dostaniemy potrzebne do stworzenia stroju Aloy surowce. Z nich zrobimy poszczególne części ekwipunku, które zmienią też wygląd naszego towarzysza.

To nie wszystko. Już w dniach 9-12 grudnia, posiadacze PlayStation 4 z wykupionym abonamentem PlayStation Plus będą mogli wypróbować Monster Hunter World w oficjalnej becie. Dostępna będzie gra we współpracy z innymi graczami. Razem z nimi zapolujemy na Great Jagrasa, Barrotha oraz Anjanatha. Zwiedzimy też dwie lokacje - Ancient Forest wraz z Wildspire Waste.

Monster Hunter World - zwiastun wprost z Paris Games Week 2017

Poza zwiastunem, dorzucamy kilka zrzutów z gry udostępnionych przez Capcom.

Tagi:

Nie przegap