Daniel Stroński Daniel Stroński 30.10.2017 17:27
Far Cry 5. Cała kampania grywalna w kooperacji
503V

Far Cry 5. Cała kampania grywalna w kooperacji

Far Cry 5 będzie w całości grywalne w kooperacji. Wcześniej dostawaliśmy wycinki gry do zabawy ze znajomymi, teraz szykujcie się na pełną historię!

Far Cry 5 znów odda nam ogromny otwarty świat, gdzie spędzimy dziesiątki godzin. Teraz jednak obecność naszego znajomego jako Gracz #2 nie ograniczy się do głupich zabaw bez dostępu do misji fabularnych czy osobnych misji, jakie męczyliśmy do platyny w Far Cry 3. Na razie nie wiemy, czy historia gry skupi się wtedy na dwóch osobach, czy po prostu świat będzie nas widział jako jedną osobę, ale na pewno opcja wspólnego ukończenia całości (wyłącznie przez Sieć) brzmi kusząco. Pytanie, czy deweloper odpowiednio zbalansuje poziom trudności przy grze solo i w parze.

Tak wygląda Far Cry 5 na PS4 Pro!

Twórcy udostępnili parę szczegółów kooperacji i brzmi to dobrze. Wszystkie postępy w co-opie mają się przenieść do gry solowej, przy czym nie zagramy z nikim, kto nie ukończył prologu. Co więcej, do pary żywych graczy zawsze może dołączyć trzecia postać sterowana przez SI - dostępnych towarzyszy spotkamy w trakcie kampanii fabularnej. Przed taką ekipą całe Hope County w stanie Montana stoi otworem! Premiera gry w przyszłym roku, 28 lutego.

Far Cry 5 - zwiastun z PGW 2017

 

Tagi: far cry 5 pgw 2017 playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap