Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.10.2017 20:20
Ghost of Tsushima - twórcy inFamous wracają z grą w klimatach Onimusha!
1470V

Ghost of Tsushima - twórcy inFamous wracają z grą w klimatach Onimusha!

Ghost of Tsushima to nowa marka Sucker Punch, która powinna zadowolić wszystkich miłośników klimatów samurajów i feudalnej Japonii. Jeśli mało Wam NiOh i tęsknicie za Onimusha, to powinniście zostać zaintrygowani tą zapowiedzią.

Ghost of Tsushima to pierwsza bomba tegorocznego PGW. Twórcy cenionej serii inFamous ujawnili w końcu swój nowy projekt, nad którym pracowali kilka ostatnich lat. Dokładniej to 3 i pół roku, bo od tego czasu tytuł znajduje się w produkcji. Będzie to gra akcji w klimatach Onimusha i NiOh - chociaż na razie nie widzieliśmy żadnych demonów. Pierwszy zwiastun to głównie renderowane wideo, ale nie zabrakło kilku krótkich urywek z rozgrywki pod sam koniec materiału.

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów. Pierwsze wideo daje ogólny wgląd na atmosferę gry i zdradza sylwetkę głównego bohatera. Widzimy jak nasz samurai w brutalny sposób zabija swoich przeciwników i stosuje podręczne bomby. Klimat feudalnej Japonii wylewa się aż z ekranu!

Ghost of Tsushima - zwiastun PGW 2017

Wywiad z twórcami zdradza kilka dodatkowych szczegółów. Wiemy, że Ghost of Tsushima osadzone zostanie w otwartym świecie. Akcja gry rozegra się w roku 1274 podczas inwazji armii imperium mongolskiego na terytorium Japonii. Pierwszym ich przystankiem będzie wyspa Tsushima. My wcielimy się w poobijanego samuraja, który będzie musiał walczyć przeciwko przytłaczającemu wyzwaniu. Mężczyzna zwracający się do głównego bohatera to przywódca Mongołów.

Ghost of Tsushima - wywiad z Sucker Punch

 

Tagi: Ghost of Tsushima pgw 2017 playstation 4 Sony Interactive Entertainment Sucker Punch wideo

Nie przegap