Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 16:56
Final Fantasy XV - Episode Ignis z datą premiery
296V

Final Fantasy XV - Episode Ignis z datą premiery

Ostatni na ten moment ujawniony dodatek fabularny do Final Fantasy XV pojawi się w sprzedaży już w grudniu. Ciekawi nowego zwiastuna? Zapraszamy dalej!

Final Fantasy XV pierwotnie miało być wspierane przez rok od premiery gry. Square Enix zapowiedziało kilka fabularnych dodatków, które poszerzyć miały braki w historii obecnej w Final Fantasy XV i wyjaśnić kilka niedopowiedzianych wątków. Episode Ignis miał być ostatnim fabularnym dodatkiem. Ale plany się zmieniły.

Final Fantasy XV otrzyma drugą przepustkę sezonową. Firma wierzy w VR

FF XV wspierane będzie także w 2018 roku, a Episode Ignis stał się ostatnim dodatkiem, który obejmować będzie wydana w dniu premiery przepustka sezonowa. W tym dodatku (do którego wymagane jest posiadanie FF XV) poznamy wydarzenia z rozdziału 9 i dowiemy się, dlaczego z Ignisem stało się, to co się stało (spoilery i te sprawy, nie napiszemy co dokładnie).

Premierę Episode Ignis zaplanowano na 13 grudnia. Kompozytorem w tym DLC będzie znany z serii Chrono, a także z Xenogears - Yasunori Mitsuda, którego próbkę talentu usłyszycie w poniższym zwiastunie. Oczywiście ostrzegamy tych, którzy nie grali w Final Fantasy XV - na wideo są potężne spoilery fabularne.

Final Fantasy XV Episode Ignis - zwiastun DLC ujawniający datę premiery

Tagi: Final Fantasy XV pgw 2017 playstation 4 Square Enix wideo

Nie przegap