Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 16:26
Guacamelee 2 zadebiutuje na PS4!
523V

Guacamelee 2 zadebiutuje na PS4!

Guacamelee 2, kontynuacja jednej z najlepszej metroidvanii została ujawniona w trakcie pre-show na Paris Games Week 2017.

Guacamelee 2 jest już w zaawansowanym stadium produkcji i zgodnie z tym co Sony powiedziało, premiera powinna nastąpić już wkrótce. Ekipa DrinkBox Studios włożyła w rozwinięcie mechanik poprzedniej odsłony bardzo dużo serca. Spodziewać możemy się zatem jeszcze większej liczby zagadek wykorzystującym zmianę świata w którym aktualnie przebywamy. Nazwano je Dimension waves, fale które będą na zmianę przenosić nas między dwoma wymiarami. Będzie to miało wpływ nie tylko na eksplorację, ale także na walkę.

Guacamelee 2 w naszej bazie gier

Potwierdzono także, że Guacamelee 2 od dnia premiery zaoferuje nam opcję współpracy dla czterech graczy jednocześnie, co w przypadku tej produkcji sprawdza się wyjątkowo dobrze, co pokazało już Guacamelee!. Oprócz tego, studio rozbudowało każdy aspekt poprzedniej odsłony, dodając nam sporo nowości. Jedną z nich jest Eagle boost, które pozwoli nam na zaczepianie się o wybrane miejsca na planszy i wystrzelenie Juana wysoko w powietrze.

Rozbudowane zostało także granie kurczakiem, który wcześniej służył nam tylko do przedostawania się w niedostępne dla wielkiego luchadora miejsca.

Gra będzie szerzej dostępna w trakcie grudniowego PlayStation Experience, a jej premierę zaplanowano na początek 2018 roku. Poniżej oficjalny zwiastun gry oraz galeria z kilkoma zrzutami.

Guacamelee 2 - pierwszy zwiastun gry

 

Tagi: DrinkBox Studios Inc. Guacamelee 2 playstation 4 wideo

Nie przegap