Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.10.2017 15:29
Star Wars Battlefront 2 gotowe do premiery
164V

Star Wars Battlefront 2 gotowe do premiery

Star Wars Battlefront 2 jest już gotowe do premiery - jak poinformował jeden z deweloperów, prace nad grą został ukończone. W międzyczasie okazuje się, że do gry może trafić mapa rozgrywająca się na planecie Kamino.

Star Wars Battlefront 2 stawia przede wszystkim na to, aby być znacznie lepszą od grą od poprzednika. Będzie więc znacznie więcej aktywności w trybach wieloosobowych, większy arsenał oraz tryb fabularny, którego brak doskwierał graczom w przypadku poprzedniej odsłony. Niestety, nie będzie to najwidoczniej tak dobre doświadczenie jak utrzymywali spece od marketingu. Mimo iż nad kampanią pracuje jeden z trzech zespołów deweloperskich, będzie ona krótka.

Star Wars Battlefront 2 - kampania fabularna będzie krótka

Otwarta beta Star Wars Battlefront 2 już dawno za nami, ale wraz z jej zakończeniem przyszła obawa o to, że system za bardzo nastawiony jest na "pay-to-win". Wychodziło na to, że ci którzy lubią wydawać kasę na skrzynki, zyskają przewagę w grze wieloosobowej. Twórcy rozumieją obawy, ale niejednokrotnie zapewniali, że balans będzie odpowiedni. Do premiery obiecali wszystko poprawić i wychodzi na to, że uwinęli się nieco szybciej. Jak poinformował jeden z producentów, gra jest już gotowa.

Po ogromnej ilości pracy i wysiłku włożonego przez każdego z nas, Star Wars Battlefront 2 się ozłociło. Uszczypnijcie mnie!

Pozostaje więc czekać do okolic 17 listopada, kiedy to nastąpi premiera Star Wars Battlefront 2, a w Sieci pojawią się pierwsze opinie. Tymczasem użytkownicy Reddita wpadli na wskazówki dotyczące zawartości. Obok innych map (Endor i Fondor) pojawia się Kamino, więc być może pojawi się coś w tym temacie w grze.

Nie wiadomo jednak w jakim charakterze. Pozostaje czekać na więcej informacji. Poniżej znajdziecie zwiastun fabularny.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://twitter.com/DICEfigge/

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap