Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.10.2017 11:16
Call of Duty WW2 - w polskiej obsadzie znajdzie się Antoni Pawlicki
323V

Call of Duty WW2 - w polskiej obsadzie znajdzie się Antoni Pawlicki

Call of Duty WW2 pojawi się u nas w pełnej polskiej wersji językowej. Nastąpi to już w przyszłym miesiącu, a my tymczasem stopniowo poznajemy polską obsadę aktorską.

Przy ostatniej okazji mogliśmy zapoznać się częścią polskiej obsady Call of Duty WW2. Dowiedzieliśmy się, że w rolę głównego bohatera i jego przyjaciela wcieli się Pawłowski oraz Sabat. Pierwszego z nich możecie kojarzyć z takich filmów jak Miasto 44 czy Belfer. Marcel Sabat z kolei pojawił się między innymi w Kamieniach na Szaniec.

Call of Duty: WW2. Pawłowski i Sabat gwiazdami dubbingu

Teraz możemy zapoznać się z kolejną rolą. Dowiadujemy się, że w Call of Duty WW2 wystąpi Antoni Pawlicki, który wcieli się w Porucznika Josepha Turnera. To doświadczony dowódca, który wykazał się też dużym współczuciem dla podległych żołnierzy, dlatego też mają większe szanse na przetrwanie. Co ma do powiedzenia odtwórca jego roli?

Najnowsza część Call of Duty skupia się na grupie ludzi, którzy muszą stanąć twarzą w twarz z największymi aktami terroru oraz przejawami ludzkiej tyranii. Braterstwo, które odgrywamy, jest czymś wyjątkowym, co trudno jest udawać w ogarniętym wojną otoczeniu. Wspaniale jest być zaangażowanym w taki projekt, ponieważ to interesujące aktorsko wyzwanie.

Samego aktora możecie kojarzyć z serialu Czas Honoru czy filmu Big Love. To jak się sprawdził w nowej roli, będziemy mogli ocenić 3 listopada, bo wtedy właśnie debiutuje na rynku Call of Duty WW2. Najnowsza odsłona serii ma być długo oczekiwanych powrotem do korzeni, zarówno jeśli chodzi o realia i rozgrywkę. Z jednej strony mamy drugą wojnę światową, a z drugiej rozgrywka bardziej realistyczna niż w poprzednikach - choć usprawnienia nieobecne w pierwszej części tutaj się pojawią, co zdecydowanie wpłynie na balans rozgrywki wieloosobowej. Poniżej znajdziecie zwiastun fabularny w polskiej wersji językowej.

Call of Duty WW2 - zwiastun fabularny

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision antoni pawlicki Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games

Nie przegap