Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.10.2017 17:50
Dragon's Crown Pro. Nowy zwiastun remastera 4K
368V

Dragon's Crown Pro. Nowy zwiastun remastera 4K

Piękne Dragon's Crown Pro otrzymało nowe wideo, które zgrabnie przedstawia istotne elementy gry. Już w przyszłym roku ponownie wkroczymy do lochów i weźmiemy udział w świetnej przygodzie. Będzie to idealna okazja, aby spóźnialscy nadrobili ten tytuł.

Dragon's Crown Pro to gra akcji mieszająca w sobie elementy RPG i klasycznych tytułów beat'em up. Należy dodać, że mieszanka niezwykle udana i wciągająca. Produkcja powróci po 5 latach od swojej premiery w odświeżonym wydaniu, które może nie będzie mocno wzbogacone, ale wesprze kilka ciekawych funkcji.

Dragon's Crown Pro - długa rozgrywka z targów TGS 2017

Dragon's Crown Pro otrzymało nowy zwiastun, który przedstawia najlepsze cechy gry oraz funkcje wspierane przez remaster. Nie możemy liczyć na nową zawartość, ale twórcy postarali się o grafikę w rozdzielczości 4K w przypadku konsoli PlayStation 4 Pro. Zadbano również o nowe zaaranżowanie ścieżki dźwiękowej. Teraz utwory zostały skomponowane przy udziale profesjonalnej orkiestry. Posiadacze wersji na starsze konsoli na pewno ucieszą się z informacji, że nie zostaną na lodzie. Dragon's Crown Pro wesprze w pełni funkcje cross-play i pozwoli na wspólną rozgrywkę między posiadaczami PS4, PS3 i PSV.

Dragon's Crown Pro - nowy zwiastun 

Dragon's Crown Pro pojawi się w Japonii w przyszłym roku. Limitowane wydanie zaoferuje ścieżkę dźwiękową na trzech płytach oraz artbook. Na razie nie potwierdzono planów wydania w Europie, ale to raczej kwestia czasu. Jeśli do tej pory nie zagraliście w ten tytuł to koniecznie dajcie mu szansę, gdy nadarzy się już okazja. Wszak jest to bardzo dobra gra, która oferuje świetną rozgrywkę w trybie kooperacji i nie tylko.

Źródło: YouTube (atlustube)

Tagi: Atlus Dragon's Crown Pro playstation 4 Vanillaware wideo

Nie przegap