Jakub Barwiak Jakub Barwiak 27.10.2017 16:28
Fullmetal Alchemist. Zobaczcie zwiastun ekranizacji kultowej mangi
399V

Fullmetal Alchemist. Zobaczcie zwiastun ekranizacji kultowej mangi

Aktorskie wersje anime to temat równie śliski, co ekranizacje gier video. Nie wyłożyć się na tym temacie spróbują twórcy Fullmetal Alchemist. Zobaczcie najnowszy zwiastun tego filmu.

Zwiastun daje nam zapowiedź tego, czym film będzie usiłował się szczycić, a więc sporo akcji, wątki znane z mangi/anime. Materiał nie rozwiewa wątpliwości dotyczących jakości produkcji, główne ryzyko może wiązać się chociażby z grą aktorską, czy też poszatkowanym i skomasowanym materiałem źródłowym. Na szczęście zapowiedziano już drugą część aktorskiego Fullmetal Alchemist, być może więc uda się zachować spójność historii.

Powstają aktorskie Pokemony

Fullmetal Alchemist opowiada o dwójce braci, którzy przeprowadzają alchemiczny eksperyment, którego rezultatem ma być wskrzeszenie ich zmarłej matki. W tej sposób bohaterowie łamią tabu alchemiczne i wskutek tego, starszy z braci – Edward traci rękę i nogę, a młodszy – Al, całe ciało, a jego dusza zostaje umieszczona w metalowej zbroi. Bracia Elric postanawiają więc odzyskać swoje ciała, a pomóc może im w tym kamień filozoficznym. W tym momencie mała prywata, jeśli nie oglądaliście oryginału, koniecznie nadróbcie.

Fullmetal Alchemist - zwiastun filmu

Co ciekawe producenci aktorskiego FMA wierzą w sukces swojego filmu i zapowiedzieli już, że obraz będzie pokazywany w 190 krajach, czy będą w tym również seanse w Polsce, a jeśli tak to w jakiej formie, tego niestety na razie nie wiemy.

Źródło: http://movieweb.com/fullmetal-alchemist-movie-trailer-live-action-2017/

Tagi: fullmetal alchemist Video warner bros

Nie przegap