Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.10.2017 16:03
Injustice 2 - zobaczcie Hellboya w akcji!
267V

Injustice 2 - zobaczcie Hellboya w akcji!

Injustice 2 otrzyma niedługo kolejnego zawodnika, a tymczasem w Sieci wylądowało wideo przedstawiające Hellboya - postać, która trafi do gry w przyszłości.

Injustice 2 co jakiś czas otrzymuje dodatkowe postacie. Do tej pory pojawiło się ich kilka. Jest to choćby Starfire, Sub-Zero i Raiden z Mortal Kombat, czy Black Manta. Wkrótce ma pojawić się Atom, czyli odpowiednik Ant-Mana z Marvela. Ostatnio mogliśmy sprawdzić jak prezentuje się w akcji.

Injustice 2 - w grze pojawi się komiksowy Atom

Teraz możemy zerknąć na Hellboya, czyli jedną z najciekawszych postaci mających znaleźć się w Injustice 2. Czerwonego jegomościa nie trzeba nikomu raczej przedstawiać. Nie jest to postać stworzona przez artystów pracujących dla DC, a wydawnictwa Dark Horse. Pierwsze numery pojawiły się w latach dziewięćdziesiątych, ale większość najpewniej kojarzy postać z filmów.

Injustice 2 - prezentacja Hellboya

Powyższe wideo pozwala przyjrzeć się stylowi jego walki. O tym, że się pojawi wiadomo było już wcześniej, ale wtedy była to krótka zajawka. Kiedy będziemy mogli nim zagrać? Jeszcze nie wiadomo, bo nie doczekaliśmy się jeszcze debiutu Atoma. Jednak kiedy to nastąpi wszyscy posiadacze przepustek sezonowych automatycznie zyskają do nich dostęp, a pozostali użytkownicy wyłożyć będą musieli 25 złotych.

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive wideo

Nie przegap