Daniel Stroński Daniel Stroński 27.10.2017 14:39
Assassin's Creed Origins - Conan sprawdza grę... i oczywiście ją niszczy
792V

Assassin's Creed Origins - Conan sprawdza grę... i oczywiście ją niszczy

Assassin's Creed Origins to jedna z największych premier tego roku, więc zajął się nią nasz najgorszy gracz z telewizji - Conan O'Brien. Razem z gwiazdą NFL Aaronem Rogersem sprawdzają, czy warto odwiedzić starożytny Egipt od Ubisoftu.

Assassin's Creed Origins trafiło dziś do sklepów na całym świecie i w końcu gracze mogą sprawdzić, czy rok przerwy i rewolucja w kwestii schematu rozgrywki serii się opłaciła. Póki co wyprawa do starożytnego Egiptu została oceniona w pierwszych recenzjach bardzo wysoko. Według wielu to wręcz najlepsza (zaraz po "dwójce") odsłona Assassin's Creed.

Assassin's Creed Origins - pierwsze oceny są rewelacyjne!

Assassin's Creed Origins w ramach promocji pojawiło się we wczesnej wersji u komika Conana O'Briena. Ten spróbował wejść w starożytność wraz z gwiazdą futbolu amerykańskiego Aaronem Rogersem, który podobno jest entuzjastą gier wideo. Sprawdzili oni świat nowego Asasyna, tyle że udostępniono im wczesną wersję deweloperską gry, gdzie... da się przypadkowo odpalić przezabawny God Mode. Tak czy inaczej, na materiale zobaczymy jazdę rydwanem, walkę z hipopotamem oraz walkę na arenie. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka i często odchodząc od tematu gry, by porozmawiać o kontuzji Rogersa.

Assassin's Creed Origins - Clueless Gamer w wykonaniu Conana O'Briena

Assassin's Creed Origins zostało pokazane w niedługich fragmentach, ale wydawca właśnie to chciał pokazać (z wyłączniem pomniejszych bugów i trybu God Mode). W ogromnym Egipcie ważną rolę odgrywają środki transportu, a wśród nich znajdziemy wielbłądy, konie i rydwany, ale też statki i kajaki. Walka z hipopotamem wprowadza nas w cały aspekt polowań - mamy tu m.in. lamparty, lwy, krokodyle, sępy, hieny czy flamingi. Co więcej, zabijanie ich pozwala zdobyć surowce do wykorzystania jako części ulepszenia ekwipunku, a także da się oswoić zwierzę, by walczyło u naszego boku.

W końcu - starcia na arenach. System walki został stworzony zupełnie na nowo, oddając nam bardziej złożoną mechanikę, gdzie musimy skupić się na przeciwniku i rozsądnie korzystać z uników oraz bloków, by znaleźć otwarcie i wyprowadzić atak (lekki lub ciężki). Duże znaczenie ma również rodzaj broni - przygotowano m.in. dłuższe halabardy i włócznie, szybkie podwójne miecze oraz parę typów łuków.

Źródło: YouTube (Team Coco)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap