Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.10.2017 13:29
Star Wars Battlefront 2 - poznajcie polski głos Bosska
209V

Star Wars Battlefront 2 - poznajcie polski głos Bosska

Star Wars Battlefront 2 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Electronic Arts Polska zapoznaje nas z kolejną częścią obsady. Tym razem Piotr Adamczyk jako Bossk.

Star Wars Battlefront 2 ma ukazać się na naszym rynku w pełnej polskiej wersji językowej, gdzie w poszczególne role wcielą się gwiazdy polskiej kinematografii. Jako pierwszego zaprezentowano Zbrojewicza w roli Dartha Vadera. Do niego dołączyła później Dereszowska jako księżniczka Leia. Próbki ich gry aktorskiej mogliśmy zobaczyć na udostępnionych filmach, gdzie mówią też o swojej pracy nad postaciami.

Star Wars Battlefront 2 - oto polski głos księżniczki Lei

Dzisiaj możemy zapoznać się z głosem Bosska, który pojawi się w Star Wars Battlefront 2. Głosu użycza mu Piotr Adamczyk, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak "Och, Karol 2" czy "Karol - człowiek, który został papieżem". Poniżej znajduje się wideo, dzięki któremu zapoznacie się z próbką jego aktorstwa na rzecz nowej gry.

Star Wars Battlefront 2 - Piotr Adamczyk jako Bossk

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada. Całość zapowiadana była jako najlepsza gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen, której fabuła wzbogaci wątki znane z filmów. Niestety fani gier dla jednego gracza nie będą raczej pocieszeni, bo ukończenie kampanii fabularnej ma zająć maksymalnie 7 godzin. Ponadto, okazać się może, że będzie tak jak z innymi grami od DICE, gdzie kampania fabularna będzie pełnić rolę "samouczka ze scenkami". Trzonem gry pozostaje tryb wieloosobowy, któremu po otwartej becie zarzuca się możliwość zdobywania przewagi nad innymi graczami poprzez wydawanie prawdziwej kasy. EA obiecuje jednak poprawienie tego systemu przed premierą.

Tagi: bossk Digital Illusions CE Electronic Arts piotr adamczyk playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap