Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.10.2017 18:31
Kingdom Come: Deliverance chwali się angażującą i wymagającą walką
320V

Kingdom Come: Deliverance chwali się angażującą i wymagającą walką

Kingdom Come: Deliverance to powiew świeżości w grach RPG. Tym razem zostaniemy wrzuceni do realistycznego średniowiecza bez elementów nadprzyrodzonych i fantastycznych. Zamiast tego zmierzymy się z bardziej przyziemnymi problemami. Teraz możemy rzucić okiem na to, jak wyglądać będzie walka.

Kingdom Come: Deliverance określane jest przez wielu jako realistyczne Skyrim. Czeskie studio Warhorse przeniesie nas do historycznych czasów średniowiecza i spróbuje jak najwierniej odwzorować atmosferę oraz klimat tamtego okresu. Tyczy się to również pojedynków na śmierć i życie. 

Kingdom Come: Deliverance opowie dramatyczną historię

Kingdom Come: Deliverance stawia na realizm. Nie ujrzymy magii i smoków, a sama walka będzie czymś naprawdę wymagającym. Nie będziemy mogli polegać na potężnych artefaktach, czy przesadzonych czarach. Zamiast tego w ruch pójdą nasze umiejętności. Zakładając hełm musimy się liczyć z tym, że pole widzenia zostanie mocno ograniczone. Kluczowe będzie zarządzanie wytrzymałością i próba zmęczenia rywala lub trzymanie go na dystans.

Kingdom Come: Deliverance - wideo pokazujące system walki

Nowe wideo objaśnia jak działa system walki. Podczas pojedynków będziemy korzystać z systemu kombinacji. Każdy nas atak uszkadza w jakiś sposób zbroję przeciwnika, więc warto celować w określone miejsca. Wykorzystują to również przeciwnicy, którzy także starają się atakować w jedno, najważniejsze miejsce na naszym ciele. Nieodzowna okaże się również tarcza, która stanowi najlepsze narzędzie defensywne. Całość ma być naprawdę rozbudowana i patrząc na powyższy materiał trudno z tym polemizować.

Kingdom Come: Deliverance pojawi się na rynku w dniu 13 lutego 2018 roku.

Źródło: YouTube (cdp sp. z o.o.)

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance playstation 4 warhorse wideo

Nie przegap