Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.10.2017 18:12
Cliffy B. wkurzony na dziennikarzy każe im spie******
1013V

Cliffy B. wkurzony na dziennikarzy każe im spie******

Lawbreakers miało być cichym hitem tego roku na rynku FPS-ów. Połączenie współczesnych trendów z klasyczną rozgrywką w stylu Unreal Tournament miało być przepisem na sukces. Niestety, nie wyszło. W grę prawie nikt nie gra, co niesamowicie frustruje Cliffa Bleszinskiego.

Lawbreakers zadebiutowało na początku sierpnia i niestety dla studia - błyskawicznie umarło. W kilka tygodni po debiucie, nikt nie gra w nowego FPS-a od Cliffiego B, który z tego powodu jest niesamowicie sfrustrowany. W rozmowie z dziennikarzem serwisu GamesIndustry, poruszony został temat tego, co z grą nie wyszło. Bo mimo bardzo dobrych opinii recenzentów, gracze kompletnie olali tę grę.

Chcesz wiedzieć co myślimy o Lawbrekers? Przeczytaj naszą recenzję!

Bleszinski problem widzi przede wszystkim w... tym jak o grze piszą media. Nie w tym, że Lawbreakers nie za bardzo się wyróżnia na przesyconym rynku hero shooterów, nie w ogólnym przesyceniu tym gatunkiem, w którym dominuje Overwatch, Rainbow Six czy molochy pokroju Battlefielda i Call of Duty.

W trakcie rozmowy, padło następujące zdanie:

Media interesują się tylko klikami. Im zależy tylko na kasie z reklam. Będziemy robić nadal co robimy, prasa niech też robi swoje, ale jedno mogę im przekazać - pierd***** się. Będziemy robić grę dla naszych fanów.

Oczywiście tutaj pytaniem numer jeden jest - ilu fanów ma Lawbreakers? Na PC-tach, w szczytowych momentach grę odpaloną ma kilkunastu graczy. Na PS4 być może jest lepiej i w Lawbreakers może grać kilkadziesiąt, może 200 lub 300 graczy, ale... to i tak marne wyniki. Gdzie nie przyjrzy się rozmowom o grze, pojawia się jeden problem - serwery często są po prostu puste.

Całość można skwitować tym, że Cliffy B. ma w planach robić non stop to samo, powtarzając kolejne rzeczy licząc na inne rezultaty. Mimo, że od samego początku jego plan poniósł porażkę. Życzymy mu szczęścia, nawet mimo tego, że tak czule mówi o mediach.

Lawbrekers - zwiastun pokazujący jak powinno się grać

 

Źródło: www.gamesindustry.biz/articles/2017-10-25-what-went-wrong-with-lawbreakers

Tagi: boss key productions Cliff Bleszinski Lawbreakers playstation 4

Nie przegap