Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.10.2017 15:21
Gran Turismo Sport - łatka 1.03 poprawia działanie force feedback
894V

Gran Turismo Sport - łatka 1.03 poprawia działanie force feedback

Gran Turismo Sport otrzymało łatkę o numerku 1.03 w związku z wczorajszą konserwacją serwerów. Według opisu naprawia kilka błędów oraz poprawia działanie force feedback w kierownicach Thrustmaster.

Gran Turismo Sport dostępne jest od ponad tygodnia. Ogólnie rzecz ujmując gra prezentuje wysoki poziom i została ciepło przyjęta, ale ma kilka problemów. Jednym z nich są źle działające serwery, co również utrudnia zapisywanie gry. Poza tym użytkownicy kierownic Thrustmaster borykali się ze źle działającym force feedback. W związku z tym deweloperzy z Polyphony Digital zaplanowali konserwacje serwerów na każdą środę o określonych godzinach.

Gran Turismo Sport - konserwacja serwerów co każdą środę

Co przynosi nowa łatka? Dzięki niej Gran Turismo Sport będzie się mniej zawieszać i lepiej działać z wcześniej wspomnianymi kierownicami. Oto pełna lista zmian:

Główne zmiany:

  • Naprawiono problem powodujący zawieszanie się gry na ekranie wyników. Błąd pojawiał się wtedy, kiedy użytkownik ukończył Drift Trial samochodem ozdobionym własną naklejką.
  • Naprawiono problem z force feedback w momencie podsterowności w przypadku korzystania z kierownicy THRUSTMASTER® T500RS.
  • Naprawiono problem z kompatybilnością kierownicy THRUSTMASTER® TH8A.

Inne usprawnienia:

  • Zwiększono czułość kontrolera Dualshock 4, co ma poprawić sterowność podczas wpadania w poślizg oraz driftu.
  • Poszerzono opcje konfiguracji force feedback.
  • Naprawiono kilka innych problemów.

To tyle jeśli chodzi o łatkę 1.03. Gran Turismo Sport dostępne jest od 18 października. Poniżej znajdziecie jeden z oficjalnych zwiastunów.

Gran Turismo Sport - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://sihmar.com/gran-turismo-sport-1-03-update-patch-notes/

Tagi: aktualizacja Gran Turismo Sport patch playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap