Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.10.2017 12:40
Final Fantasy XII The Zodiac Age rozeszło się w milionie sztuk
277V

Final Fantasy XII The Zodiac Age rozeszło się w milionie sztuk

Final Fantasy XII The Zodiac Age okazało się sporym sukcesem. Square Enix ogłosiło właśnie, że odnowiona wersja gry z PlayStation 2 rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy.

Final Fantasy XII The Zodiac Age to kolejny remaster od Square Enix. Tak jak poprzednie stoi na wysokim poziomie i jeśli chodzi o nas - mieszkańców Europy - oferuje liczne nowości. Otrzymaliśmy tu wersję, które w Europie nigdy nie było, czyli International Zodiac Job System. Japońskie wydanie gry charakteryzuje się innym systemem rozwoju postaci i kilkoma nowościami jak tryb z wyzwaniami. Ponadto remaster oferuje oczywiście podwyższoną rozdzielczość i kilka usprawnień w temacie rozgrywki.

Nasza recenzja Final Fantasy XII The Zodiac Age

Wychodzi na to, że narzekanie na kolejne "kotlety" na niewiele się zdaje, skoro gracze po prostu chcą takich gier jak Final Fantasy XII The Zodiac Age, o czym świadczą wyniki sprzedaży nie tylko gry Square Enix, ale przecież przede wszystkim bardzo popularnej trylogii w postaci Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Firma Square Enix pochwaliła się, że Final Fantasy XII The Zodiac Age rozeszło się w ponad milionie egzemplarzy. To imponujący wynik, wszak gra dostępna jest jedynie na PlayStation 4 i to dopiero od trochę ponad trzech miesięcy. Pod uwagę wzięte zostały zarówno cyfrowe i pudełkowe egzemplarze. Niemniej, z tej okazji Square Enix wydało nowy zwiastun. Zobaczycie go poniżej.

Final Fantasy XII The Zodiac Age - filmowy zwiastun

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-xii-one-million-copies-sold/

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age playstation 4 Square Enix wideo

Nie przegap