Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.10.2017 11:10
Thor: Ragnarok. Reżyser o możliwej części czwartej
1249V

Thor: Ragnarok. Reżyser o możliwej części czwartej

Thor: Ragnarok prawdopodobnie okaże się kolejnym, finansowym sukcesem Marvela. Jednym z ojców tego sukcesu, jest reżyser tego filmu – Taika Waititi, który zdradził czy chciałby nakręcić kolejną część Thora.

Taika Waititi, który wprowadził do nowego Thorze świeżą stylistykę, dla serii z nordyckim bogiem, wypowiedział się na temat tego, czy chciałby nakręcić kolejny film MCU, np. Thora 4. Oczywiście nie powinno nikogo dziwić, że tak.

Thor: Ragnarok. Pierwsza biseksualna postać w MCU

W każdej chwili chętnie wrócę i będę współpracował z Marvelem. Sądzę, że są fantastycznym studiem, miałem świetny czas pracując razem z nimi. Wspierali mnie i moją wizję. Dali mi wiele wolności, ale jednocześnie także i wiele pomysłów. Bardzo pomocna firma.

Jaki mógłby być następny film, jaki Waititi zrobiłby dla Marvela? Najbardziej prawdopodobny wydaje się być Thor 4, wszystko przez to, iż reżyser nie przepada za innymi postaciami komiksowego giganta.

Chciałbym zrobić kolejnego Thora, sądzę że wraz z tymi ludźmi stworzyliśmy coś świetnego, przyjaźń. Do tego, tak naprawdę nie lubię żadnej z innych postaci.

W czasie pracy dla Marvela, Waititi w szczególności cenił sobie pracę z aktorami.

Najlepszą częścią tego wszystkiego, była praca z tymi niesamowitymi ludźmi. Dorosłem do pokochania tych ludzi. Nie jego (wskazuje na Hulka), ale na tego, który jest za nim. Oni wszyscy stali się dla mnie przyjaciółmi. Dla mnie, fajnie jest pracować z miłymi ludźmi, chce zrobić dobrą robotę i bawić się na planie. Śmialiśmy się i tańczyliśmy cały czas, gdy nie kręciliśmy filmu – zdjęcia były więc najprzyjemniejszą częścią tego wszystkiego.

Jeśli więc współpraca na linii WaititiMarvel, układała się tak jak mówi to reżyser, nie powinno być przeciwwskazań przed jej kontynuowaniem. Na razie jednak możecie sprawdzić, jak Waititi poradził sobie z Thorem: Ragnarok.

Źródło: http://movieweb.com/thor-4-director-taika-waititi/

Tagi: Disney Marvel Taika Waititi Thor: Ragnarok

Nie przegap