Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.10.2017 18:29
Destiny 2 pozwoli odwiedzić lokacje z pierwszej odsłony?
619V

Destiny 2 pozwoli odwiedzić lokacje z pierwszej odsłony?

Destiny 2 pojawiło się na PC, więc gracze zaczęli grzebać w plikach wewnątrz gry. W ten sposób znaleziono kwestie dialogowe, które odnoszą się bezpośrednio do przygotowywanych dodatków DLC. Dzięki temu prawdopodobnie przedwcześnie poznaliśmy plany Bungie na temat najbliższego rozwoju tytułu.

Destiny 2 zadebiutowało na PC, więc gracze od razu rozpoczęli sprawdzać pliki gry i wyciągać z nich cenne informacje. Dzięki temu społeczność położyła swoje ręce na nieużytych dialogach, które mogą odnosić się do przygotowywanej zawartości DLC.

Destiny 2 - zmieni się system zdobywania nagród w ramach Iron Baner

Destiny 2 w grudniu otrzyma pierwszy dodatek "The Curse of Osiris". Rozszerzenie zabierze nas na planetę Merkury. Okazuje się, że plikach PC-towej wersji gry znajduje się wiele niewykorzystanych kwestii dialogowych powiązanych z tym dodatkiem. Prawdopodobnie zostaną one dokończone i użyte gdy DLC pojawi się na rynku.

W ten sam sposób wspomniane jest przyszłoroczne DLC. Użytkownicy doszli do kwestii dialogowych wypowiadanych przez Saladina i nawiązujących do zapowiedzianego dodatku z Rasputinem. Dalej jednak robi się ciekawiej. Gracze dotarli do informacji na temat misji pobocznych umiejscowionych w lokacjach z Destiny 1. Niektóre z nich wspominają o pojawieniu się tam frakcji Czerwonego Legionu. Może to oznaczać, że w przyszłości ponownie odwiedzimy te miejsca, bo zaliczą one powrót. Wymienione zostały: Kosmodron, Moon's Hellmouth, Mars, Venus, Phobos, the Reef i the Dreadnaught, Prison of Elders.

Destiny 2 - zwiastun premierowy

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-25-destiny-2-pc-datamined-dlc-details-unearthed

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 dlc playstation 4 wideo