Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.10.2017 17:51
Bright. Nowy zwiastun nadchodzącego filmu Netfliksa
455V

Bright. Nowy zwiastun nadchodzącego filmu Netfliksa

Magia, fantasy i akcja na ulicach Los Angeles – to wszystko ma zapewnić nadchodząca produkcja Netfliksa. Zobaczcie nowy zwiastun tego filmu.

Głównymi bohaterami Bright jest dwójka policjantów: Ward i Jakoby (w tych rolach Will Smith i Joel Edgerton), którzy usiłują utrzymać porządek w alternatywnej wersji Los Angeles, pełnej elfów, orków i innych atrakcji charakterystycznych dla fantasy. W czasie jednej ze swoich akcji trafiają oni na potężny artefakt, nad którym kontrolę chcą przejąć ciemne moce.

Bright - materiał promocyjny filmu

Reżyserem filmu jest David Ayer, znany chociażby z Legionu Samobójców. Oprócz Willa Smitha i Joela Edgertona w obsadzie znaleźli się m.in. Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Oliveri i Kenneth Choi.

Bright - nowy zwiastun.

Bright będzie jednym z najdroższych i jednocześnie 50-tym filmem oryginalnym Netfliksa w tym roku. To jednak tylko początek ofensywy giganta streamingu na tym właśnie polu. W przyszłym roku na tej platformie ma się ukazać aż 80 własnych produkcji. Jedną z nich będzie Irishman Martina Scorsese, w którego obsadzie znajdą się chociażby Al Pacino i Robert De Niro.

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EuXSfFtcbQ8&feature=youtu.be

Tagi: bright david ayer Netflix will smith

Nie przegap