Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.10.2017 17:15
Dragon Ball FighterZ. Nappa pręży muskuły na nowym zwiastunie
480V

Dragon Ball FighterZ. Nappa pręży muskuły na nowym zwiastunie

Po raz pierwszy możemy rzucić okiem jak Nappa sprawuje się w Dragon Ball FighterZ. Łysy Saiyanin otrzymał własny zwiastun, który przedstawia jego postać i ikoniczne ataki.

Dragon Ball FighterZ zapowiada się świetnie i może pozytywnie namieszać na rynku bijatyk. Ostatnio jednak otrzymaliśmy negatywną nowinę odnośnie przepustki na dodatkowe postacie. Jej cena w połączeniu z bardzo drogą edycją "kompletną" sprawiły, że fani poczuli, iż firma planuje zarobić na niekompletnej grze.

Dragon Ball FighterZ - data premiery, cena, preorder

Dragon Ball FighterZ potwierdziło ostatnio obecność kolejnej dwójki zawodników. Tytuł pozwoli zawalczyć jako Kapitan Ginyu i Nappa. To właśnie ten drugi wojownik otrzymał własny zwiastun, na którym możemy zobaczyć jego styl walki.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun Nappy

Nappa to potężny mięśniak. Podczas walki nie tylko wyprowadza mocne uderzenia, ale i przyzywa stworki o imieniu Saibamen. Te potrafią stosować proste combosy lub dokonywać autodestrukcji. Osobiście wolałbym zobaczyć Raditza, ale... być może i on trafi kiedyś do gry. Jeśli nie na premierę to w formie DLC, bo tytuł otrzyma ponad 8 dodatkowych wojowników.

Premiera Dragon Ball FighterZ nastąpi w dniu 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: YouTube (Bandai Namco)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ nappa playstation 4 wideo

Nie przegap