Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 14:14
Dreadnought - otwarta beta dostępna w języku polskim
465V

Dreadnought - otwarta beta dostępna w języku polskim

Dreadnought rozpoczęło otwarte testy beta już w sierpniu, ale to od teraz możemy testować produkcję w naszym ojczystym języku. W Sieci pojawił się też nowy zwiastun.

Dreadnought to gra sieciowa, która pozwala nam zasiąść za sterami gigantycznych statków kosmicznych. Wcielamy się w jednego z kapitanów i jako jednostka floty bierzemy udział w walkach z innymi graczami. W starciach bierze udział maksymalnie ośmiu graczy w różnych trybach wieloosobowych. Do wyboru mamy 5 różnych klas, które specjalizują się w różnych działaniach: od ataków na odległy dystans, po bombardowanie czy wsparcie strategiczne. W ramach otwartych testów beta, pojawiają się też nowe tryby.

Dreadnought otrzymało kooperacyjny tryb Havoc dla PS4

Otwarta beta Dreadnought od wczoraj dostępna jest w polskiej wersji językowej. Spolszczenie wgrywane jest za pośrednictwem aktualizacji, która przetłumaczy wszystkie treści pisane i interfejs.

Oto co na ten temat ma do powiedzenia Markus Windelen, czyli dyrektor generalny Six Foot Europe.

Jesteśmy świadomi jak bardzo ważny jest polski rynek, a zwłaszcza tego, jak ogromna jest pasja i oddanie polskich graczy. Podczas zamkniętych testów beta zauważyliśmy, że duży odsetek graczy uczestniczących w nich w skali międzynarodowej pochodzi z Polski – i zwłaszcza ci gracze aktywnie wspierali rozwój naszej produkcji, dostarczając konstruktywnych i szczegółowych opinii na jej temat. Wydaje się, że w naszej grze znalazło się wiele składników, które czynią ją doskonałym tytułem na rynek polski. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się nadać tworzeniu lokalizacji na język polski dużo większy priorytet i rozpocząć ten proces tak szybko, jak to było możliwe. Dziś jestem bardzo zadowolony z fakty, że zrealizowaliśmy to zadanie i możemy zaoferować polskim użytkownikom PS4 w pełni zlokalizowaną rozgrywkę w Dreadnought.

W tej samej aktualizacji obok spolszczenia, zostanie wprowadzony też tryb Natarcie.

Podczas Natarcia drużyna graczy musi zmierzyć się zarówno ze statkami flagowymi sterowanymi przez innych graczy, jak i neutralną flotą kontrolowaną przez SI, co przekłada się na intensywne bitwy o ogromnej skali. Innowacje zawitały także do systemu wprowadzania nowych kapitanów w niuanse gry. Stary tryb treningowy zastąpiły mecze w trybie Sparingu, w których drużyna kilku graczy, uzupełniana w miarę potrzeby statkami sterowanymi przez SI, walczy z drużyną sterowaną całkowicie przez SI, by nauczyć się podstaw mechaniki gry, zdobywając już na tym etapie punkty doświadczenia i kredyty.

Oprócz tego pojawi się też nowy system wyzwań i bonusów bitewnych. Poza tym w aktualizacji pojawią się też poprawki i usprawnienia. Premiera Dreadnought ma nastąpić jeszcze w tym roku, a tymczasem zapraszamy na nowy zwiastun, który wylądował na oficjalnym kanale PlayStation.

Dreadnought - oficjalny zwiastun

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta dreadnought Greybox playstation 4 wideo yager

Nie przegap