Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 13:43
Monster Hunter World pojawi się w polskiej wersji językowej
636V

Monster Hunter World pojawi się w polskiej wersji językowej

Monster Hunter World będzie pierwszą odsłoną kultowej serii, która ukaże się w polskiej wersji językowej. Ponadto w kilku wybranych sklepach online znajdziemy edycję kolekcjonerską.

Monster Hunter World zapowiada się jak najlepsza z dotychczasowych odsłon. W całości przygotowywania jest z myślą o PlayStation 4, dlatego twórcy mogą rozwinąć skrzydła i zaoferować nam większy świat, lepszą grafikę i bogatszą mechanikę. Wszystko to oczywiście z dużymi możliwościami w zabawie z innymi w ramach kooperacji.

Monster Hunter World. Początek i emocjonujące starcie na długiej rozgrywce

Na naszym rynku grę wyda Cenega. Firma zadba o to, abyśmy mogli zagrać w polskiej wersji językowej. Do dyspozycji dostaniemy polskie napisy i angielskie głosy. Polska wersja tekstowa Monster Hunter World będzie dostępna w ramach darmowej aktualizacji. Na ten moment nie jest powiedziane kiedy dokładnie takowa się pojawi, ale ma to zostać ujawnione wkrótce.

Przy okazji wydawca poinformował, że również w polskich sklepach sprzedawana będzie edycja kolekcjonerska Monster Hunter World. W jej skład wejdą następujące elementy:

  • Pełna wersja gry na PlayStation®4,
  • 13-centymetrowa figurka Nergigante,
  • DLC „Deluxe Kit” (zawierające skórkę samuraja dla postaci gracza, trzy gesty, dwa zestawy naklejek w grze oraz malowanie twarzy i dodatkową fryzurę),
  • Artbook „Monster Designes”,
  • CD z soundtrackiem,
  • Wszystko to zapakowane w kolekcjonerskie pudełko.

Taki zestaw kosztować będzie około 600 złotych. Premiera Monster Hunter World przewidziana jest na datę 26 stycznia 2018 roku. Poniżej znajdziecie świetny zwiastun z tegorocznego Tokyo Game Show.

Monster Hunter World - zwiastun z TGS 2017

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Capcom cenega Monster Hunter World playstation 4

Nie przegap