Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.10.2017 13:13
Logan. Szykuje się spin-off
562V

Logan. Szykuje się spin-off

Uniwersum X-Men pożegnało się na razie z postacią Wolverine’a, być może nie zabraknie w nim jednak mutanta z nadmiernym gniewem i ostrymi pazurami.

Hugh Jackman zawiesił pazury z adamantium na kołku, o ile jednak Logan zakończył jego karierę jako Wolverine, tak dał szansę zabłysnąć innej gwieździe. Laura/X-23, bo o niej mowa, być może doczeka się swojego własnego filmu. Reżyser LoganaJames Mangold zdradził, iż trwają prace nad tym obrazem.

Producent Logana chciałby Oskara dla filmu

Pracujemy właśnie nad scenariuszem.

James Mangold nie zdradził nic więcej, jednak już samo potwierdzenie, iż prace nad spin-offem Logana trwają są świetną wiadomością. Osobiście uważam, że film Mangolda jest jednym z ciekawszych obrazów, w historii kina superbohaterskiego, a jednym z jego lepszych elementów była właśnie postać Laury. Film o niej, może być więc czymś interesującym.

Co ciekawe, jeszcze kilka miesięcy temu, reżyser nie był pewien czy film o Laurze dostanie zielone światło, był jednak pełen nadziei, na szczęście wychodzi na to, iż nadzieja ta nie była złudna.

Wszystko jest możliwe. Rozmawiałem z nimi o tym, rozmawiałem z nimi o tym nawet przed skończeniem filmu. Uważam, że to świetna postać, dodając do tego grę Dafne, sądzę że jest to możliwe.

Logan to jeden z tych rzadkich przypadków kina komiksowego, który ma potencjał oskarowy, a do tego osiągnął sukces w box office. Film na świecie zarobił 616,7 milionów dolarów na świecie i może poszczycić się 93% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. Biorąc pod uwagę te czynniki, nie powinno dziwić, iż Fox planuje spin-off z udziałem X-23.

Źródło: http://movieweb.com/x-23-movie-logan-spin-off-laura-character/

Tagi: 20th century fox james mangold logan logan wolverine

Nie przegap