Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.10.2017 11:10
Captain Marvel. Aktor z Gwiezdnych Wojen złoczyńcą w filmie?
417V

Captain Marvel. Aktor z Gwiezdnych Wojen złoczyńcą w filmie?

Już od ponad roku wiemy, że w postać Kapitan Marvel wcieli się Brie Larson. Wciąż jednak nie wiadomo kto zagra głównego złoczyńcę w produkcji Marvela. Być może będzie nim aktor znany z Gwiezdnych Wojen.

Na tegorocznym Comic-Conie, Marvel zdradził, iż głównym przeciwnikiem w filmie Captain Marvel będzie kosmiczna rasa Skrullów. Akcja obrazu ma zaś dziać się w latach 90-tych, w filmie zobaczymy również młodszą wersję Nicka Fury’ego. Plotkuję się również, iż być może poruszona kwestia Quantum Realm, który pojawił się w Ant-Manie.

Nowa bohaterka Marvela będzie ważna dla uniwersum

Variety podaje, iż jest kandydat do wcielenia się w głównego złoczyńcę w Captain Marvel, ma nim być Ben Mendelsohn, znany z Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie (a więc z innej produkcji Disneya), w którym to również wcielał się w czarny charakter – Orsona Krennica.

Mendelsohn nie podpisał jeszcze żadnej umowy, więc możliwe, iż to nie on będzie liderem Skrullów, biorąc jednak pod uwagę jego udaną współpracę z Disneyem, a także współpracę z Anną Boden i Ryanem Fleckie, którzy reżyserują Captain Marvel, jest to bardzo prawdopodobne. Jeśli angaż Mendelsohna doszedłby do skutku, byłby to kolejny – po Cate Blanchett i Michaelu Keatonie – topowy aktor, który wcieliłby się w złoczyńcę w filmie MCU.

Marvel zaplanował premierę Captain Marvel na 8-ego marca 2019 roku, czyli pomiędzy Avengers: Infinity War i Avengers 4.

Źródło: http://screenrant.com/captain-marvel-ben-mendelsohn-villain/

Tagi: captain marvel disney Gwiezdne Wojny marvel Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie

Nie przegap