Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 10:55
Attack on Titan 2 - data premiery i 30 minut rozgrywki
540V

Attack on Titan 2 - data premiery i 30 minut rozgrywki

Attack on Titan 2 pokazało się na ponad godzinnej transmisji, podczas której pokazano około 30 minut czystej rozgrywki. Oprócz tego poznaliśmy przybliżoną datę premiery.

Attack on Titan 2 jest kontynuacją udanej gry z poprzedniego roku. Podobnie jak poprzednik oparte będzie na popularnym serialu animowanym i mandze. Seria traktuje o walce ludzkości z wielkimi tytanami i tym razem poznamy wydarzenia z drugiego sezonu. Jeśli chodzi o rozgrywkę, możemy spodziewać się jeszcze większej ilości walk, mocniej naznaczonych elementów RPG oraz możliwości budowania relacji pomiędzy postaciami.

Attack on Titan 2 trafi do Europy

O tym, że Attack on Titan 2 trafi do Europy oficjalnie dowiedzieliśmy się w poprzednim miesiącu. Dokładnej daty premiery jeszcze nie ma, ale Koei Tecmo ujawniło, że będzie to marzec przyszłego roku. W Sieci pojawił się też zapis oficjalnej transmisji, podczas której pokazano fragmenty rozgrywki. Z poniższego opisu dowiecie się, w których minutach ich szukać.

Attack on Titan 2 - fragmenty rozgrywki w 23:30-44:03 oraz w 50:04-58:46

Przy ostatniej okazji ujawnione jeszcze zostało, że będziemy mogli wcielić się w ponad 30 postaci znanych z serialu i mangi. Do obsady dołączyli Ymir i Christa Lenz jako jedne z 9 potwierdzonych postaci.

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/30-minutes-koei-tecmo-attack-titan-2-gameplay

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo playstation 4 wideo

Nie przegap