Daniel Stroński Daniel Stroński 25.10.2017 01:26
Job Simulator otrzymuje darmowy tryb Nieskończonych Nadgodzin
380V

Job Simulator otrzymuje darmowy tryb Nieskończonych Nadgodzin

Job Simulator to jedna z najlepszych gier na PlayStation VR, sprytnie i w przezabawny humor korzystając z wirtualnej rzeczywistości. Darmowa aktualizacja uczyniła grę jeszcze ciekawszą!

Job Simulator to pozornie zwykły symulator, gdzie wykonujemy proste zadania jako sprzedawca, mechanik samochodowy czy kucharz w restauracji. Wszystko zostało jednak wykonane z humorem i świetnie wykorzystuje wirtualną rzeczywistość, co czyni grę obowiązkową pozycją, gdy pokazujecie komuś, jak działa PlayStation VR. Gra została zresztą doceniona w mediach, w tym w naszej recenzji, gdzie otrzymała znakomite 8,5/10.

Nasza recenzja Job Simulator

Job Simulator zostało ostatnio przecenione na stałe i zapłacimy za nie w PS Store 79 zł. Jest jednak ważniejsza wiadomość - twórcy dodali darmową aktualizację z trybem Infinite Overtime (pol. Nieskończone Nadgodziny). Co to oznacza? Oprócz standardowych dwudziestu zadań dla każdej z czterech profesji, otrzymamy również serię losowo generowanych, niekończących się zadań. Naszym zwierzchnikiem będzie JobBot, któremu zdecydowanie nie służy nocna zmiana.

Gdyby tego było mało, w grze znajdziemy masę nowych niespodzianek, takich jak easter eggi czy... fidget spinner. Bo dlaczego by nie? Aktualizacja jest już dostępna i waży 1,35 GB.

Job Simulator - zwiastun

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: aktualizacja job simulator Owlchemy Labs playstation 4 playstation vr update wideo

Nie przegap