Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.10.2017 17:26
Steel Rats. Twórcy Urban Trial Freestyle przedstawiają nową grę
372V

Steel Rats. Twórcy Urban Trial Freestyle przedstawiają nową grę

Steel Rats to nowy tytuł od polskiej ekipy Tate Interactive. Twórcy nie porzucają tematu motocyklów, ale tym razem podchodzą do niego w nieco inny sposób. Szykujcie się na diametralnie zmienioną atmosferę i sporo walki.

Steel Rats zostało zapowiedziane przez niezależną ekipę ze studia Tate Interactive. Polscy twórcy żartobliwie donoszą, że w ich grze nie uświadczymy żadnych lootboxów i mikropłatności. Zamiast tego mamy się przygotować na motocyklowe szaleństwo i rozgrywkę skupioną na czystej frajdzie.

Więcej o Steel Rats przeczytasz w naszej bazie gier

Steel Rats ma być naturalną ewolucją gier 2.5D, gdzie nadrzędną rolę odegra walka i etapy zręcznościowe. Trafimy do przyszłości mocno stylizowanej na klimaty dieselpunk. Pierwszy zwiastun pozbawiony jest rozgrywki, ale daje ogólny wgląd na atmosferę przygotowywanej gry. Wideo pozwala posłuchać nowego utworów, który został specjalnie skomponowany na potrzeby gry przez zespół The 5678s.

Steel Rats - pierwszy zwiastun gry

Steel Rats ma zaoferować szczegółowo wykonane środowisko i bardzo zaawansowaną fizykę prowadzenia śmiercionośnych pojazdów. Rozgrywka ma być wyjątkowo płynna i zgrabnie przełączać się między różnorodnymi etapami. Możemy liczyć na wymagające przejazdy po dachach budynków oraz etapy wypełnione przeciwnikami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 Steel Rats tate interactive wideo

Nie przegap