Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.10.2017 17:07
Assassin's Creed Origins - jakie zmiany wprowadza łatka premierowa?
471V

Assassin's Creed Origins - jakie zmiany wprowadza łatka premierowa?

Premiera Assassin's Creed Origins tuż tuż, zerknijmy więc na informacje o premierowej łatce, które udostępnił Ubisoft. Dowiadujemy się też czego spodziewać się po kolejnej, planowanej na listopad aktualizacji.

Premierowa aktualizacja Assassin's Creed Origins zajmuje 1,3 GB miejsca na naszym dysku twardym. Ubisoft w niej poprawił kilka błędów, ale nie precyzował dokładnie jakich. Dostaliśmy tylko ogólne info na temat zmian wprowadzonych przez aktualizację 1.02 (ta wersja jest najnowszą w dniu premiery).

Jak Assassin's Creed Origins gra wygląda na PS4?

Lista zmian wygląda nastepująco:

  • Ulepszono zbalansowanie rozgrywki
  • Poprawiono wydajność i stabilność
  • Zmodyfikowano sterowanie w trybie fotograficznym dla większej wygody

Ubisoft jednocześnie poinformował nas, że jeśli chcemy grać w innym języku niż te dostępnym na płycie (mowa o głosach), musimy pobrać odpowiednią paczkę z PlayStation Store. Każda z paczek zajmuje około 500 MB.

W listopadzie pojawi się kolejna aktualizacja Assassin's Creed Origins w której zostanie dodane wsparcie dla technologii HDR. No i możemy zgadywać, że wprowadzone zostaną kolejne poprawki błędów, które gracze znajdą po premierze gry. Ją zaplanowano na 27 października. Ale jeśli mieszkacie na Śląsku, to pewna sieć sklepów sprzedaje już od dwóch dni pudełkową wersję (tak tylko informujemy, bez linków...).

Assassin's Creed Origins - premierowy zwiastun

 

Źródło: https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-us/news/152-304606/assassins-creed-origins-launch-essentials

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap