Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.10.2017 08:56
Call of Duty WW2 - poznaliśmy listę trofeów
967V

Call of Duty WW2 - poznaliśmy listę trofeów

Call of Duty WW2 już niedługo doczeka się premiery, więc możemy poznać trofea. Wychodzi na to, że zdobycie platynowego trofeum szczególnie wymagające nie będzie.

Call of Duty WW2 powstało aby zadowolić fanów klasycznych odsłon. Poprzednie odsłony, a zwłaszcza Call of Duty Inifinte Warfare spotkały się ze sporą krytyką z uwagi na realia, w których rozgrywa się akcja. Jak się okazuje, gracze dość mają futurystycznych klimatów, kosmosu i skakania po ścianach. Chcą klasyki. I choć Call of Duty WW2 pod wieloma względami po nią sięga, wciąż dostosowany jest do dzisiejszych trendów.

Call of Duty: WW2. Ogromny wyciek zdradza mnóstwo informacji

Tymczasem pojawiła się lista trofeów Call of Duty WW2. Za otwieranie skrzynek lub patrzenie jak robią to inni chyba nie będziemy ich dostawać - choć jest pucharek za zrobienie określonej liczby wyzwań w strefie społecznościowej. Jeśli chodzi o inne trofea związane z grą wieloosobową, będziemy musieli zdobyć 1. poziom prestiżu, zabić określoną ilość wrogich graczy czy wygrać określoną ilość meczy w danym trybie. Raczej standard i nie zajmie to zbyt długo.

Jak widać powyżej, nie mogło oczywiście zabraknąć pucharków z trybu Zombie. Również nie wydają się zbyt wymagające. Są oczywiście jeszcze trofea fabularne i tych jest znacznie więcej. Poza trofeami, które otrzymamy za wykonanie konkretnych misji, są jeszcze takie, które otrzymamy dopiero wtedy, kiedy wypełnimy określone cele. Jak wskazuje lista trofeów, będziemy musieli korzystać z pomocy sojuszników - jednego poprosimy o zbadanie terenu, innego o apteczki lub granaty. Nie chcę ich przytaczać, aby nie ujawniać treści fabularnych, dlatego jeśli sami chcecie je sprawdzić, odsyłam tutaj.

Call of Duty WW2 ma pojawić się 3 listopada. Zgodnie z podtytułem akcja rozegra się w trakcie drugiej wojny światowej, a my jako gracze wcielimy się w członków poszczególnych sił, zgodnie z tradycją serii. Kampania fabularna ma być wierna realiom i poważna, ale tryb wieloosobowy będzie od tego daleki. Nie uświadczymy w nim swastyk i niejednokrotnie trafimy na czarnego Niemca. Poniżej znajdziecie zwiastun fabularny w polskiej wersji językowej.

Call of Duty WW2 - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://www.exophase.com/game/call-of-duty-wwii-psn/trophies/pl/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games trofea

Nie przegap