Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.10.2017 10:04
Strażnicy Galaktyki 3. Scenariusz prawie skończony
544V

Strażnicy Galaktyki 3. Scenariusz prawie skończony

Przed premierą pierwszej części Strażników Galaktyki mało kto spodziewał się, iż staną się oni tak ważną marką w portfolio Marvela. Po sukcesie sequela, ruszyły prace nad trójką, okazuje się, że prace te są już całkiem zaawansowane.

Mimo, iż uwaga Marvela jest w tym momencie skupiona na nowej części Thora i Avengers: Infinity War, reżyser Strażników Galaktyki - James Gunn - za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że skończył już prawie pierwszą wersję scenariusza do Strażników Galaktyki 3. Skrypt zawiera obecnie 70 stron tekstu.

Recenzja Thor: Ragnarok zwiastują hit

Uznałem, iż koniecznie musiałem się podzielić z Wami moim nowym kubkiem z Grootem. Zaraz siadam z nim do pracy i zaraz będę kończył pierwszy draft scenariusza do Strażników Galaktyki 3 – prawie 70 stron.

Trzecia część Strażników Galaktyki nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, jednak oczekuje się, iż zadebiutują oni w 2020 roku, tuż po wydarzeniach z Avengers 4, które zmienią całe uniwersum. James Gunn twierdził wcześniej, iż kolejna odsłona jego serii, zwieńczy trylogię i ustawi wszystko pod następne 10 lub nawet 20 lat MCU, w których to Marvel skupi się na mniej znanych postaciach.

James Gunn mówił również, iż Strażnicy Galaktyki 3 rozszerzą kosmiczną część uniwersum o nowe postaci. O samym filmie nie wiadomo wiele, możliwe iż powróci Sylvester Stallone, wraz ze swoją drużyną, którą mogliśmy oglądać w końcówce dwójki. Gunn ostrzegł również, iż w trójce po raz ostatni zobaczymy Strażników Galaktyki w takiej postaci, w jakiej obecnie ich znamy.

Źródło: http://movieweb.com/guardians-galaxy-3-script-james-gunn/

Tagi: Disney guardians of the galaxy 3 james gunn marvel

Nie przegap