Daniel Stroński Daniel Stroński 21.10.2017 10:00
Przegląd gier niezależnych #31 - Attack on Titan 2, Slayaway Camp, Let's Sing 2018 i inne
362V

Przegląd gier niezależnych #31 - Attack on Titan 2, Slayaway Camp, Let's Sing 2018 i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Slayaway Camp

Symulator zabójcy z horrorów, tyle że oparty o mechanikę Sokobana, z której twórcy (jak sami zapewniają) wyeliminowali nudę. Niczym bohater slashera z lat 80., naszym celem będzie zabicie niewinnych osób w jak najbardziej brutalny sposób, a wszystko to poprzez przesuwanie bloków po kanciastej planszy. Rozszerzone wydanie Butcher’s Cut zawierać ma ponad 300 wyzwań i 60 morderców do wyboru.

Premiera już za parę dni, 24 października.

Slayaway Camp - zwiastun

 

Let's Sing 2018

Konkurent serii SingStar ze stajni Deep Silver, czyli nowe karaoke z zestawem trzydziestu piosenek. Tym razem znajdą się tu takie hity jak "My Way" Calvina Harrisa, "Hymn for the Weekend" od Coldplay czy "Closer" zespołu The Chainsmokers, przy czym dodatkowe utwory dokupimy w PS Store. Pojawiło się kilka nowych trybów zabawy, a w przypadku brakującego mikrofonu zawsze możemy skorzystać ze specjalnej appki na smartfonie.

Wszystko to ma być dostępne od przyszłego miesiąca, 24 listopada.

Let's Sing 2018 - zwiastun

 

Attack on Titan 2

Na początku listopada pierwsze grywalne demo europejskiej wersji Attack on Titan 2 dostępne będzie na Paris Games Week, więc możemy liczyć na nadchodzące nagrania. Demo ma pokazać, w którą stronę ewoluowały starcia TPP z ogromnymi tytanami. Zgodnie z serią mangi i anime, nasi bohaterowie poruszają się przy pomocy specjalnych urządzeń, pozwalającym im wzbijać się wysoko w powietrze i ciachać wrażliwe miejsca wrogów.

Poprzedniczka spotkała się ze świetnymi recenzjami, a nadchodzący sequel dostaniemy na początku 2018 roku.

Attack on Titan 2 - zwiastun

 

Mothergunship

To duchowy następca Tower of Guns z 2014 roku, więc powinniśmy przygotować się na pierwszoosobową strzelankę z losowo generowanymi poziomami, dziesiątkami przeciwników i edytorem swojej broni. Lubicie bębenek w rewolwerze? Zamontujcie dwanaście takich w swojej autorskiej giwerze! Wymagana jest też zręczność i refleks, gdyż również i w naszą stronę będą leciały pociski.

Gra planowana jest na przyszły rok.

Mothergunship - zwiastun

 

Real Farm

Twórcy Real Farm Sim uważają, że rynek gier o prowadzeniu gospodarstwa rolnego dawno już nie pokazał niczego nowego - i to deweloper chce zmienić. Mamy dostać uprawę ziemi i hodowlę zwierząt, zarządzanie pracownikami oraz kupowanie coraz to lepszych maszyn - ale co będzie tą innowacją? Jedyne, co można uznać za nowość, to tryb kariery, gdzie zaczynamy jako pracownik, a docelowo kończymy jako "baron rolnictwa".

Od wczoraj produkcja dostępna jest w PS Store w cenie 169 zł.

Real Farm - zwiastun

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: attack on titan 2 Let's Sing 2018 Mothergunship playstation 4 przegląd gier niezależnych real farm Slayaway Camp wideo

Nie przegap