Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.10.2017 17:07
Trials of the Nine w Destiny 2 przesunięte
353V

Trials of the Nine w Destiny 2 przesunięte

Bungie postanowiło opóźnić kolejne Trials of the Nine w Destiny 2. Wydarzenie wróci dopiero w listopadzie.

Destiny 2 nie ma łatwo. Po rekordowej liczby graczy krótko po premierze śladu nie widać. Społeczność wokół gry krytykuje coraz donośniejszym głosem pomysły Bungie, które przełożyły się na praktycznie martwą grę po zaliczeniu wszystkiego, co dostępne było na płycie. Do tego dochodzą błędy i glitche, którymi gra ostatnimi czasy jest najeżona.

Nasza recenzja Destiny 2

Z tego właśnie powodu opóźniono kolejną rundę Trials of the Nine, które miało startować teraz, ale z powodu - prawdopodobnie - glitcha w emotce montypythonowskim chodzie, Bungie musiało przesunąć start o dwa tygodnie, na początek listopada.

Dlaczego z powodu pozornie głupiej emotki zaszła taka potrzeba? Cóż, za jej pomocą gracze mogli się zglitchować i przechodzić przez ściany, co pozwalało dostawać się w miejsca niepożądane. Deweloperzy niestety nie zdążyli w ostatnich dniach tego naprawić, więc postanowiono przełożyć Trials of the Nine.

To, co bawi, to fakty wypuszczenia ostatnio aktualizacji 1.08, które miała poprawić wiele poważnych błędów, ale tego nie udało się załatać.

Destiny 2 - rozgrywka z PS4 Pro

 

Źródło: https://www.bungie.net/pl/News/Article/46413

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap