Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.10.2017 14:55
Smite Tactics - zamknięte testy beta dla posiadaczy PS+
517V

Smite Tactics - zamknięte testy beta dla posiadaczy PS+

Hand of the Gods: Smite Tactics to taktyczna gra strategiczna od twórców Smite, czyli całkiem udanej gry z gatunku MOBA dostępnej również na PlayStation 4. Od dzisiaj posiadacze PS+ mogą zacząć testować karciankę.

Hand of the Gods: SMITE Tactics to gra strategiczna, w której zabawa obraca się wokół turowych bitew, gdzie po jednej ze stron staje bóstwo znane ze Smite oraz jego podwładni. Do dyspozycji dostaniemy 7 różnych bóstw, z czego każde będzie miało zestaw wyjątkowych umiejętności.

SMITE Tactics w naszej bazie gier

Posiadacze PlayStation Plus mogą od dzisiaj zacząć testowanie Hand of the Gods w ramach zamkniętych testów beta. Jeden z zestawów fundatorów jest dostępny zupełnie za darmo, ale tylko dla subskrybentów. W zestawie oprócz dostępu do zamkniętej bety znajdą się:

  • Ekskluzywną skórkę przywódcy Galaktycznego najeźdźcy Ah Pucha
  • Rewers karty Labiryntu
  • Ikonę gracza Drzewa życia
  • 5 podstawowych pakietów kart

Paczka PlayStation Plus znajduje się w tym miejscu. Gracze, którzy chcieliby przetestować Hand of Gods muszą wykupić odpowiedni pakiet.

Nie zostało jeszcze sprecyzowane kiedy Hand of the Gods trafi na PlayStation 4. Niemniej poniższy zwiastun pozwoli Wam sprawdzić jak to wygląda w akcji.

Hand of the Gods zmierza na PlayStation 4

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/20/closed-ps4-beta-for-strategy-card-game-hand-of-the-gods-is-now-live/

Tagi: beta Hi-Rez Studios playstation 4 playstation plus SMITE Tactics wideo

Nie przegap