Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.10.2017 14:47
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds wygląda przepięknie - nowa galeria w 4K
1835V

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds wygląda przepięknie - nowa galeria w 4K

Horizon Zero Dawn już w przyszłym miesiącu otrzyma rozszerzenie fabularne, które zabierze nas do nowych, śnieżnych lokacji. Ostatnio mogliśmy obejrzeć zwiastun, a dzisiaj pora na piękną galerię w 4K.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds zabierze nas do nieznanych wcześniej krain, skutych śniegiem i lodem. Ostatnim razem mogliśmy podziwiać je na zwiastunie przygotowanym przez twórców - znajduje się on poniżej. Ostatnimi czasy zostało też potwierdzone, że gra pojawi się w kompletnej edycji. Poznaliśmy jej okładkę oraz datę premiery.

Horizon Zero Dawn Complete Edition potwierdzone. Data premiery i okładka

Teraz w Sieci pojawiły się nowe zrzuty ekranu. Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds prezentuje swoje wdzięki w galerii poniżej, w jakości 4K. Możemy na nich zobaczyć nie tylko śnieżne lokacje, ale również samą bohaterkę gry, Aloy. Pozostaje jedynie żałować, że nie ma ich więcej.

Sam dodatek ma rozegrać się po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry, bo przygoda bohaterki nie dobiegła jeszcze końca. Nie będzie to samodzielny dodatek, więc do zagrania w niego konieczne będzie posiadanie podstawki. Horizon Zero Dawn to z kolei całkowicie nowa marka opracowana przez Guerilla Games, czyli twórców serii Killzone. Gra niejednokrotnie nazwana została najlepszą grą roku. Poniżej znajdziecie zwiastun, który skupia się na ukazaniu piękna lokacji, które odwiedzimy już 7 listopada.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2017/10/horizon-zero-dawn-expansion-frozen.html

Tagi: galeria Guerrilla Games horizon zero dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment the frozen wilds wideo

Nie przegap