Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.10.2017 14:14
Deadpool 2. Josh Brolin zdradza kilka szczegółów o filmie
429V

Deadpool 2. Josh Brolin zdradza kilka szczegółów o filmie

Josh Brolin zdradził kilka szczegółów na temat Cable’a, w którego wcieli się w nadchodzącym sequela Deadpoola. Aktor wypowiedział się również na temat X-Force, jednego z zapowiedzianych filmów w uniwersum X-Men.

Brolin, znany chociażby z roli Thanosa w uniwersum kinowym Marvela, opowiedział o pracy na planie Deadpoola 2 i jego relacji z reżyserem tej produkcji.

New Mutants zapoczątkuje trylogię superbohaterskich horrorów

David (Leitch - reżyser) zachęca nas do robienia tego, w czym jesteśmy dobrzy, sądzę że to bardzo mądre z jego strony. W filmie jest masa akcji. Jako facet, będący tuż przed 50-tką, jestem w najlepszej formie w całym moim życiu, zwłaszcza w kwestii wyglądu. Zarządziłem w tym filmie. Byłem przerzucany przez kaskaderów, dostałem urazu ramienia, kolana, ale jakoś przez to przebrnąłem. Musieliśmy przez to przebrnąć, więc pocisnęliśmy na maksa i cierpieliśmy.

Całe szczęście Brolin chwali swoją formę, gdyż prawdopodobnie już niedługo, podobne doznania zafunduje sobie na planie X-Force, gdzie powróci do roli Cable’a.

Sądzę, że X-Force będziemy kręcić jakoś w przyszłym roku, wszystko zależy od tego jak poradzi sobie Deadpool 2, jednak nie powinno to zaważyć na samym istnieniu filmu. Były spotkania, w tym momencie trwają przygotowania, gdy zacznie się właściwe działanie, zrobią to najszybciej jak tylko będą mogli.

Nie będzie wielkim ryzykiem założenie, iż Deadpool 2 poradzi sobie w kinach, produkcja X-Force powinna więc ruszyć bez problemu. Jaka będzie jednak rola Cable’a w drugiej części przygód pyskatego najemnika?

Nie zdradzę, jak dużo jest mnie w filmie, będzie to jednak właściwe przedstawienie tej postaci. Nie jest chyba tajemnicą fakt, iż jest to dopiero początek Cable’a, nie jego koniec.  Jest w tym przedstawieniu jakaś aura tajemniczości. Wiele rzeczy czeka na ujawnienie, jednak mamy na to, aż trzy filmy.

Czekacie na Deadpoola 2? Co sądzicie o jedynce? I czy waszym zdaniem Brolin to dobry wybór do roli Cable’a?

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/deadpool/deadpool_2/deadpool-2-star-josh-brolin-teases-cables-introduction-and-reveals-when-x-force-starts-shooting-a154619

Tagi: 20th century fox Cable deadpool 2 josh brolin X-Force

Nie przegap