Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.10.2017 13:46
Bright. Nadchodzący hit Netfliksa w nowym materiale promocyjnym
443V

Bright. Nadchodzący hit Netfliksa w nowym materiale promocyjnym

Netflix wypuścił nowy materiał promocyjny filmu Bright – kryminalnego thrillera fantasy, który pojawi się na tej platformie tuż przed świętami.

W grudniu tego roku Will Smith i Joel Edgerton dostarczą użytkownikom Netfliksa całą masę akcji i magii. Bright w reżyserii Davida Ayera (Legion Samobójców) będzie opowiadał o dwóch policjantach Wardzie (Will Smith) i Jakobym (Joel Edgerton), którzy usiłują utrzymać porządek na ulicach Los Angeles, walcząc przy tym z ciemnymi mocami. Widowisko Netfliksa będzie wyróżniać się tym, iż do klasycznego kina akcji dorzuca elementy znane z fantasy, m.in. elfów, orki, czy też magię.

Netflix planuje filmową ofensywę

Jak podkreśla reżyser obrazu, najważniejszym elementem jego dzieła będzie relacja między dwójką głównych bohaterów. W filmie Ayera będziemy obserwować ich w czasie rutynowego patrolu, który zmieni się w walkę o znacznie wyższą stawkę – dawno zapomniany, magiczny artefakt.

Bright będzie jednym z najdroższych filmów produkcji Netfliksa, w obsadzie znaleźli się m.in.: Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Oliveri i Kenneth Choi. 

Bright będzie już 50-tym filmem oryginalnym Netfliksa w tym roku. Według ostatnich zapowiedzi, przyszły rok ma być jeszcze bardziej owocny. Gigant streamingu planuje wypuścić aż 80 obrazów własnych, jednym z nich będzie Irishman Martina Scorsese.

 

Źródło: http://movieweb.com/bright-movie-2017-video-preview-netflix/

Tagi: bright david ayer Netflix will smith

Nie przegap