Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.10.2017 11:14
Resident Evil 7 rozeszło się w 4 milionach sztuk
324V

Resident Evil 7 rozeszło się w 4 milionach sztuk

Resident Evil 7 dobiło w końcu do 4 milionów sztuk rozesłanych do sklepów na całym świecie. Capcom ogólnie zadowolone jest z wyników, choć liczy na więcej.

Resident Evil 7 to powrót do korzeni, przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę atmosferę gry i mocno nakreślone elementy znane z gier nastawionych na walkę o przetrwanie. Reszta elementów odbiega od klasycznej formuły, bo zmieniono perspektywę oraz przeciwników i protagonistę.

Resident Evil 7. Zwiastun i nowe materiały z nadchodzących DLC

Capcom trochę ryzykowało tworząc Resident Evil 7. Resident Evil 5 i Resident Evil 6 mimo krytyki z jaką się spotkały sprzedały się znacznie lepiej. Twórcy postanowili jednak być wiernym założeniom serii i temu czego chcą fani. Firma nie do końca zadowolona jest z wyników, bo oczekiwania miała większe. Koszty produkcji zwróciły się bardzo szybko, ale Capcom chciało aby 4 miliony sztuk rozeszły się do końca marca tego roku. O osiągnięciu wyniku firma poinformowała w dość nietypowy sposób - na oficjalnej stronie przybito "pieczątkę".

Niemniej, Capcom liczy, że zbliżająca się edycja Gold zwiększy zainteresowanie grą. Ta ma pojawić się 12 grudnia tego roku i zebrać w sobie wszystkie dodatki, łącznie z tymi, które pojawią się w grudniu. To rozszerzenia fabularne, które rozbudują fabułę gry. Zwiastun edycji Gold znajdziecie poniżej.

Resident Evil 7 - zwiastun złotej edycji

 

Źródło: http://residentevil7.com/us/index.html

Tagi: Capcom playstation 4 resident evil 7 biohazard

Nie przegap