Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.10.2017 08:55
LawBreakers otrzymuje tryb rankingowy, nowe mapy i inne nowości
258V

LawBreakers otrzymuje tryb rankingowy, nowe mapy i inne nowości

LawBreakers cierpi z powodu skrajnie niskiej popularności, ale nie zatrzymuje to twórców. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza tryb rankingowy, nowe mapy, skórki i zmiany w balansie.

LawBreakers jest gratką dla fanów szybkich i dynamicznych strzelanin rodem z dawnych lat. Sama w sobie jest świetna, ale przesyt na rynku i duża konkurencja (nawet ze strony samego Overwatch) powoduje niskie zainteresowanie grą. Twórcy chcą jednak pokazać, że ich gra jest godna uwagi, dlatego nie przestają jej wspierać.

LawBreakers - nowa mapa, tryb i zmiany w balansie

Dzisiaj pojawi się nowa aktualizacja LawBreakers. Jej głównym założeniem jest wprowadzenie trybu rankingowego. Zaraz po wprowadzeniu go rozpocznie się sezon 0, który twórcy potraktują jako testy beta. Udział w rankingowych rozgrywkach będą mogli wziąć wszyscy, którzy mają choćby 5. poziom doświadczenia. Później ten limit zostanie zwiększony. Jeśli chodzi o dobór klas, ten zostanie ograniczony do jednej na drużynę. Do wspinania się po szczeblach liczyć się będzie nie stosunek zabójstw i zgonów, a wygrana drużyny. Więcej informacji znajdziecie w poniższym wideo.

LawBreakers - podsumowanie aktualizacji All Stars

Pojawią się też nowe mapy. Pierwszą z nich jest Gateway, czyli mapa zapowiadana wcześniej. Przypomina boisko, więc stworzona jest z myślą o trybie Blitzball. Poniżej znajdziecie grafikę, która pozwoli ocenić jej styl.

Pojawi się też nowy wariant dla jednej z map. Graczom spodobała się Promenada nocą, więc teraz pojawi się taki wariant dla Redfalls.

Na koniec pozostają zmiany w balansie i nowe skórki w stylu Blitzball. Przyjrzycie się im dzięki poniższym grafikom. W tym miejscu przypominamy, że za logowanie raz dziennie otrzymujemy 50 kredytów, więc oszczędzanie na skórki jest łatwiejsze.

Na koniec pozostaje oficjalny zwiastun nowej aktualizacji. Fani Ricka i Morty'ego poczują się jak w domu. Aktualizacja ma wjechać pomiędzy 16:00 i 18:00 dzisiaj. W tym czasie gra będzie niedostępna.

LawBreakers na zwiastunie aktualizacji All Stars

 

Źródło: http://lawbreakers.nexon.net/pl/news/article/25768/introducing-the-all-star-update-down-time-maintenance-required

Tagi:

Nie przegap