Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.10.2017 19:38
Dark Souls 3 upokorzone. Gracz ukończył grę bez odnoszenia obrażeń
2049V

Dark Souls 3 upokorzone. Gracz ukończył grę bez odnoszenia obrażeń

Dark Souls 3 w społeczności graczy uznawane jest za reprezentanta gier trudnych i wymagających posiadania większej ilości umiejętności. Jeden gracz postanowił dokonać niemalże niemożliwego i... udało mu się to.

Dark Souls 3 może i jest najłatwiejszą odsłoną serii, ale mimo wszystko procesy umierania i rozwijania bohatera wydają się być elementami fundamentalnymi. Niezależnie od tego jak dobrze gramy, to podczas naszej przygody powinniśmy umrzeć i to niejednokrotnie. Tak jest po prostu skonstruowany ten tytuł. Społeczność graczy uwielbia jednak przekraczać wszelkie granice.

Współczesne gry są za proste

Dark Souls 3 i dwa dodatki DLC, gdzie szczególnie drugi cechuje się wyższym poziomem trudności, zostały w pełni ukończone przez wyjątkowo uzdolnionego gracza. Użytkownik Squillakilla umieścił na swoim kanale w serwisie Twitch ciekawe nagranie rozgrywki. Trwający przeszło 9 godzin zapis jego zmagań ukazuje przejście całej gry i dwóch dodatków bez otrzymywania jakichkolwiek obrażeń. Tak, dobrze czytacie. Squillakilla nie tylko ukończył Dark Souls 3 bez umierania, ale i nie dał się w jakikolwiek sposób zranić. Dokonał tego postacią na pierwszym poziomie doświadczenia i ani razu nie rozwinął jej atrybutów. Można? Można!

Dark Souls 3 - przejście gry bez obrażeń

Czyn bez wątpienia godny podziwu i wymagający niesamowitych umiejętności. Squillakilla musiał nie tylko dobrze grać, ale i zapewne rozłożyć całą produkcję na czynniki pierwsze.

Źródło: Twitch (Squillakilla)

Tagi: Bandai Namco dark souls iii From Software playstation 4 twitch wideo