Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.10.2017 18:23
Star Ocean: the Last Hope. Remaster 4K z datą premiery i zrzutami ekranu
397V

Star Ocean: the Last Hope. Remaster 4K z datą premiery i zrzutami ekranu

Star Ocean: the Last Hope 4K & Full HD Remaster doczekało się porównania graficznego pozwalającego ocenić poziom odrestaurowania gry. Wiemy też, że zagramy całkiem niedługo, bo gra pojawi się u nas w listopadzie.

Star Ocean: the Last Hope 4K & Full HD Remaster to odświeżona wersja całkiem udanego reprezentanta gatunku jRPG z ery PlayStation 3. Chronologicznie tytuł umiejscowiony jest na początku historii całego cyklu, więc jest to idealna okazja, aby nie tylko nadrobić zaległość, ale i zacząć przygodę z całą serią. Chociaż w tym wypadku nie mamy do czynienia z ciągłością fabularną i poszczególne odsłony stanowią zamkniętą całość.

Star Ocean: The Last Hope powróci w nowej jakości 4K

Star Ocean: the Last Hope 4K & Full HD Remaster pojawi się w Europie dnia 28 listopada. Tytuł będzie kosztować $20.99. Posiadacze abonamentu PlayStation Plus mogą liczyć na 10% dodatkowej zniżki, ale rabat będzie ważny jedynie do dnia 12 grudnia. Składając zamówienie w PS Store otrzymamy 12 awatarów oraz motyw dla konsoli.

Star Ocean: the Last Hope 4K & Full HD Remaster otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K w przypadku PlayStation 4 Pro oraz Full HD przy okazji zwykłego modelu konsoli. Tytuł opowiada losy ludzkości, która w obliczu zagrożenia wyrusza w stronę gwiazd, aby odnaleźć dla siebie nowy dom. Możemy liczyć na angażujący system walki w czasie rzeczywistym, rozbudowane opcje tworzenia przedmiotów i wciągającą opowieść. W galerii znajdziecie zrzuty ekranu prezentujące odświeżone wydanie, a poniżej graficzne porównanie z oryginałem.

Star Ocean: the Last Hope 4K & Full HD Remaster - porównanie graficzne

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/star-ocean-last-hope-4k-full-hd-remaster-launches-november-28-americas-europe

Tagi: galeia playstation 4 porównanie graficzne Square Enix star ocea the last hope wideo

Nie przegap