Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.10.2017 17:49
Hidden Agenda, Knowledge is Power i SingStar Celebration opóźnione
337V

Hidden Agenda, Knowledge is Power i SingStar Celebration opóźnione

Gry wykorzystujące system PlayLink zadebiutują na rynku później niż pierwotnie planowano. Na szczęście obsuwa nie jest zbyt długa i zagramy jeszcze w tym roku.

PlayLink to ciekawa inicjatywa i system, który angażuje do zabawy z konsolą wszystkich posiadaczy smartfonów. W teorii ma to odmienić imprezowe spotkania przy grach. Pierwszym tytułem wykorzystującym ten patent było naprawdę udane To Jesteś Ty!

PlayLink uratuje Was przed uzależnieniem od smartfonów

Kolejna fala gier pojawi się na rynku miesiąc później niż pierwotnie planowano. Jeśli więc czekaliście na Hidden Agenda, Knowledge is Power lub SingStar Celebration, to musicie zaznaczyć w kalendarzu nową datę. Gry pojawią się w Europie dnia 25 listopada.

Przypominamy, że Hidden Agenda to nowy projekt twórców Until Dawn. Podczas zabawy gracze będą wpływać na przebieg fabuły poprzez głosowanie i podejmowanie w ten sposób istotnych decyzji. Wszystko przy użyciu smartfonów, które mogą wyświetlać danym osobom istotne informacje niedostępne dla innych uczestników zabawy.

Knowledge is Power to kolejna gra imprezowa z gatunku quizów. Razem z pięcioma uczestnikami wejdziemy do piramidy, gdzie czeka na nas seria szalonych i zwariowanych pytań z najróżniejszych kategorii.

SingStar Celebration przedstawiać nikomu nie trzeba. Kolejna odsłona popularnej serii, gdzie popisujemy się umiejętnościami śpiewu. Tym razem gra będzie obsługiwać nie tylko mikrofony, ale i kamerę oraz smartfony z aplikacją PlayLink. Udział w zabawie weźmie do ośmiu graczy jednocześnie.

Źródło: Twitter (PlayStation Europe)

Tagi: hidden agenda knowdlege is power SingStar Celebration Sony Interactive Entertainment Supermassive Games wiedza to potęga

Nie przegap