Jakub Barwiak Jakub Barwiak 18.10.2017 14:22
Pikachu z głosem Wolverine'a?
271V

Pikachu z głosem Wolverine'a?

Pikachu z głosem znanego hollywoodzkiego aktora? Legendary Pictures, które szykuje się do wypuszczenia aktorskiego filmu Pokemon, chciałoby do roli żółtego gryzonia zatrudnić topowego gwiazdora.

Dwayne "The Rock" Johnson, Hugh Jackman, Ryan Reynolds i Mark Wahlberg – to właśnie ci aktorzy mają być na szczycie listy wytwórni w kontekście użyczenia głosu Pikachu. Jeżeli jednak jesteście ich fanami i macie przy tym słabość do elektrycznej myszy, wstrzymajcie konie. Na razie nie odbyły się  żadne rozmowy, a Johnson spółka są jedynie tylko na liście życzeń włodarzy Legendary Pictures.

Detective Pikachu. Wkrótce rozpoczną się zdjęcia?

Film ma być ekranizacją gry Detective Pikachu, która opowiada o tytułowym stworku, obdarzonym zdolnością mówienia, który wraz z pewnym chłopcem rozwiązuje zagadki kryminalne, zarówno te dotyczące ludzi, jak i Pokemonów.

Największym problemem może być angaż Johnsona, który jest z najbardziej zajętych aktorów w Hollywood, być może łatwiejsze będzie więc zatrudnienie któregoś z pozostałych aktorów. Ciekawa jest jednak sama lista życzeń, jaką wymyślili włodarze Legendary. Taki, a nie inny dobór aktorów i ich kontrast z postacią Pikachu może wskazywać na silną komediową tonację, w jaką będą chcieli pójść twórcy Detective Pikachu.

Za scenariusz odpowiadają Alex Hirsch (Wodogrzmoty Małe), oraz  Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki), Rob Letterman (Gęsia skórka) odpowiada z kolei za reżyserię. Początek zdjęć ma się rozpocząć podobno już w styczniu przyszłego roku.

Źródło: http://movieweb.com/detective-pikachu-pokemon-movie-cast-johnson-reynolds-jackman-wahlberg/

Tagi: detective pikachu legendary pictures pokemon rob letterman

Nie przegap