Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.10.2017 10:28
Gran Turismo Sport - lista znanych błędów
1555V

Gran Turismo Sport - lista znanych błędów

Gran Turismo Sport dostępne jest w sprzedaży. Produkcja Polyphony Digital zbiera dobre oceny wbrew obawom graczy. Niestety, gra zmaga się z paroma problemami o których poinformował nas deweloper.

Gran Turismo Sport mimo udanego startu, zmaga się z kilkoma problemami o których Polyphony Digital wie i postanowiło o nich poinformować graczy, by ci przypadkiem nie byli negatywnie zaskoczeni gdy coś nie będzie działać jak powinno. Niektóre z błędów zostaną poprawione szybko, na poprawę innych będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

Gran Turismo Sport. Jak przenieść postępy z dema?

Więc jak wygląda lista znanych błędów w Gran Turismo Sport?

  • Zapis gry – Może wystąpić problem z zapisywaniem gry z powodu błędu komunikacji z serwerem. By to obejść, musicie pograć wpierw przynajmniej 15 minut.
  • Kasowanie adresu e-mail – Przy ciągłym kasowaniu adresu e-mail z Opcji, konsola się zawiesi.
  • Drift Trial – Po rozegraniu rundy, jeśli nasz samochód miał stworzoną własne malowania, gra zawiesi się na ekranie wyników.
  • Sterowanie – The H Pattern Shifter THRUSTMASTER® TH8A nie jest prawidłowo rozpoznawane jeśli wepniemy go w kierownicę. By tego uniknąć, trzeba go wpiąć bezpośrednio w konsolę. Błąd zostanie wkrótce naprawiony.
  • Sterowanie – Problemy z FF w Thrustmaster T500RS powodować będą podsterowność. Do poprawienia w dłuższej perspektywie.
  • Sterowanie – Czułość sterowania na DualShocku 4 jest niewystarczająca, co powoduje trudności w kierowaniu pojazdami, nadsterowaność i driftowanie.

Źródło: http://www.gran-turismo.com/pl/gtsport/news/00_1887594.html

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap