Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.10.2017 20:43
Sonic Forces. Szalenie szybka rozgrywka i funkcja wynajmu postaci
546V

Sonic Forces. Szalenie szybka rozgrywka i funkcja wynajmu postaci

Sonic Forces otrzymało kolejne materiały, które nie tylko ukazują  rozgrywkę, ale i ujawniają istotną nowość. Twórcy pozwolą w czasie rzeczywistym żonglować sterowanym bohaterem i podmieniać go na postacie tworzone przez innych graczy.

Sonic Forces szykuje się na wielki powrót kultowego bohatera. Tytuł tworzony jest przez utalentowane studio, które w przeszłości dostarczyło dwie najlepsze odsłony serii na przestrzeni ostatnich lat. Twórcy biorą teraz najlepsze cechy z poprzedników i szykują kilka ciekawych nowości. Jedną z nich jest funkcja tworzenia własnych postaci.

Sonic Forces zabierze nas do leśnego kasyna

Sonic Forces po raz pierwszy w historii cyklu pozwoli nam stworzyć swojego oryginalnego bohatera i to całkowicie od zera. Wybierzemy nie tylko wygląd, ale i rasę naszego awatara. Wpłynie to na zestaw dostępnych umiejętności. Nowe materiały z rozgrywki ujawniają kolejną nowość powiązaną z kreatorem. Podczas zabawy gracze będą mogli wymieniać się stworzonymi postaciami.

Sonic Forces - rozgrywka Space port


 

Sonic Forces pozwoli na wypożyczanie twórczości innych fanów. Możemy korzystać z tej funkcji w dowolnym momencie podczas przechodzenia etapu. W ten sposób otwieramy sobie drogę do korzystania z innych umiejętności. Poniższe wideo przedstawia działanie systemu w praktyce i ukazuje fragment walki z bossem.

Sonic Forces - Rental Hero rozgrywa

Sonic Forces pojawi się na rynku  dniu 7 listopada. W galerii poniżej znajdziecie nowe zrzuty ekranu prezentujące grę w akcji. 

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2017/10/sonic-forces-infinite-battle-and.html

Tagi: playstation 4 Sega Sonic Forces sonic team wideo

Nie przegap