Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.10.2017 14:57
Overwatch jest niesamowicie popularne
298V

Overwatch jest niesamowicie popularne

Overwatch jest niesamowicie popularne. Świadczy o tym ogromna liczba graczy grających w sieciową strzelankę. Wysokim wynikiem pochwalili się twórcy na swoim profilu w portalu twitter.

Overwatch pojawiło się w maju zeszłego roku i w niecały rok od premiery zdołało zebrać ogromną bazę graczy - w kwietniu tego roku liczba ta sięgnęła 30 milionów. Nie dziwi więc, że gra jest ciągle wspierana. Pojawiają się nowe postacie, mapy, specjalne wydarzenia - jak te, które trwa obecnie, czyli Halloweenowa Groza 2017.

Overwatch ze specjalnym wydarzeniem. Trwa Halloweenowa Groza

Do dnia dzisiejszego liczba graczy Overwatch powiększyła się o kolejne 5 milionów. Pochwalili się tym twórcy na oficjalnym profilu gry w portalu twitter.

Zabrakło jednak informacji o tym, czy to liczba sprzedanych egzemplarzy czy po prostu liczba osób, które choć raz zalogowały się na serwerach Overwatch. Przy okazji warto zaznaczyć, że co jakiś czas organizowane są darmowe weekendy, co również na pewno wpłynęło na tę liczbę.

Tymczasem, jak było mówione wcześniej, trwa Halloweenowa Groza. Wydarzenie potrwa do 1 listopada, jeśli więc polujecie na jakieś skórki, macie czas do tego dnia. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun wydarzenia w polskiej wersji językowej.

Overwatch ze specjalnym wydarzeniem

 

Źródło: https://twitter.com/PlayOverwatch/

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard overwatch playstation 4

Nie przegap